Кращі аудіокниги англійською ТОП-5 сайтів

аудиокниги на английском языке

Аудіокниги англійською мовою – чудова альтернатива читанню в сучасному світі, коли потрібно встигнути так багато всього відразу. Їх можна слухати на прогулянці або пробіжці, за кермом, під час домашніх справ або творчих занять.

Чітка вимова британських чи американських нейтів спікерів допоможе поліпшити навчку Listening – сприйняття англійської на слух. Аудіокниги допоможуть легко й природно розширити словниковий запас, адже про значення слів і фраз можна просто здогадатися з контексту, а почувши їх декілька разів – запам’ятати.

Представляємо вам підбірку 5 кращих онлайн-ресурсів, де аудіокниги англійською можна послухати або скачати безкоштовно.

1. Digital Book

Один з найбільших сайтів з безкоштовними книгами – тут їх понад 100 тисяч! Правда, не всі доступні в аудіо форматі, але не сумнівайтеся, вам вистачить книг на довгі години прослуховування. Класична і сучасна художня література, книги для дітей, трохи історії, філософії, психології, саморозвитку та багато-багато іншого.

Шукайте улюблених авторів за допомогою пошуку або подивіться, які книги зараз в тренді серед користувачів сайту. Книги можна скачати з сайту та слухати на будь-якому пристрої.

Перейти на сайт.

аудиокниги на английском

2. Loyal Books

На сайті Loyal Books розташувана ще одна величезна бібліотека. Може, ста тисяч книг тут і немає, але декілька точно набереться. Величезна перевага сайту – в тому, що всі книги представлені в безлічі різних форматів, як аудіо, так і текстових. Спеціально для тих, хто поки ще не дуже добре сприймає англійську на слух. Можна одночасно слухати книгу та підглядати у текст.

Книги можна шукати через пошук, обирати за жанрами або скористатися рейтингом найпопулярніших творів. А для дітей і дорослих з початковими рівнями англійської чудово підійдуть розділи дитячих книг і казок.

Перейти на сайт.

3. Open Culture

Тут вас чекають більше 1000 аудіокниг. Це й художні твори в прозі та поезії, й документальна література: книги, лекції, промови – від історії і політології до психології, логіки і математики. Крім цього, на сайті ви знайдете безкоштовні електронні книги, більше 1000 фільмів, понад 2500 освітніх курсів за безліччю спеціальностей, статті, відео та багато іншого. Але будьте обережні, тут можна застрягти надовго!

Перейти на сайт.

4. Learn Out Loud

Майже 8000 аудіокниг, серед яких – 3500 безкоштовних. Приблизно половина з них це художня література, а інша частина – книги з бізнесу, саморозвитку, історії, соціології, релігії, політології та інших корисних сфер знань. Подвійна користь: англійська + нові знання за цікавими для вас темами!

Перейти на сайт.

аудиокниги на английском

5. Storynory

Це сайт аудіокниг з текстами для дітей і тих, хто тільки починає вивчати англійську. Бібліотека тут не дуже велика, близько 700 книг, в основному казки, міфи різних народів і трохи класики, наприклад, Оскар Уайлд, Чарльз Діккенс або Артур Конан Дойл. Деякі твори начитані під легку музику.

Не забудьте зазирнути в розділ Educational з адаптованими для дітей міфами, інтерв’ю, цікавими уроками, скоромовками, іграми, тестами та іншими активностями.

Перейти на сайт.

Бонус. Аудіокниги на YouTube

На YouTube каналі «Аудіокниги англійською» всього 11 книг, але в дуже цікавому форматі. Відео складається зі слайдів з текстом, 1 слайд = 1 речення з книги. Таке собі книжкове караоке. «Пітер Пен», «Вінні Пух», «Щоденник Бріджит Джонс», сонети Шекспіра, тощо.

Перейти на канал.

Як ще можна розвивати сприйняття англійської на слух? Дивитися фільми, серіали і відео, слухати пісні і радіо, писати диктанти. Переходьте в розділ Listening в нашому блозі – та вдосконалюйте свою англійську!