5 сайтів з диктантами з англійської для всіх рівнів

Диктанты на английском для всех уровней

Завдяки сучасним технологіям, вивчення англійської мови стало ще доступнішим. Можна підписуватися на Youtube-канали англійською, читати твори відомих авторів, дивитися серіали онлайн і багато іншого. Але не варто забувати про перевірені методи, особливо якщо вони теж доступні онлайн.

Диктанти — це прекрасний спосіб перевірити вміння сприймати мову на слух, а також знання закономірностей і правил письма. Ми підготували добірку сайтів з онлайн-диктантами з англійської для всіх рівнів підготовки.

Dictationsonline.com

Прекрасний ресурс, де зібрані тексти як для початківців, так і для тих, хто добре володіє англійською. Тексти діляться за рівнями складності від Elementary до Advanced, їх читають носії мови.

Цей сайт дуже зрозумілий і простий, більш того, всі записи короткі, так що ви кожен день зможете виділити час на диктант. Коли ви вибираєте рівень і диктант, спочатку вам читають дуже повільно, називаючи знаки пунктуації. Другий раз читають в нормальному темпі. Потім у вас є можливість відкрити текст і перевірити те, що ви написали.

Треба підтягнути англійську?

Learnenglish.de

На цьому ресурсі тексти досить довгі, так що, приступаючи до роботи, виділіть собі годинку. Тут система в точності навпаки — спочатку ви слухаєте текст в нормальній швидкості, а потім вже повільніше. І пишете під диктовку. Третій раз ви слухаєте знову у швидкому темпі, а після цього перевіряєте, натиснувши кнопку перевірити.

Breakingnewsenglish.com

Це сайт з яким варто працювати, якщо рівень англійської середній або вище середнього. Адже тут не просто тексти різних рівнів складності, а уривки актуальних новин.

Аудіо не адаптовані, тому будьте готові почути англійську з різними акцентами, з різним темпом начитування й особливостями вимови. Але ж чим складніший урок, тим солодша перемога над новими словами, чи не так?

English Club

На цьому сайті тексти розділили на три рівні — початковий, середній і просунутий. Крім цього ви можете написати диктант на цікаву для вас тему. Написання диктанту відбувається за класичною і зручною схемою: спочатку слухаєте, потім пишете повільно під диктовку, потім ще раз слухаєте запис і коригуєте свій текст.

Rong-Chang

Про цей сайт можна сказати, що не варто судити за зовнішністю. Дуже простий інтерфейс, але при цьому 100 вправ для написання диктантів. Вони не розділені на рівні, не підписані за темами або назвами, чи авторами. Тому радимо пройти їх всі.

Кожна вправа складається з 10 запитань. Ви слухаєте речення, якщо не зрозуміли, можете подивитися підказку, а потім перевіряєте. Помилки виділяються жовтим.

Корисні статті, відео, слова та вислови