5 відео англійською, які мотивують розпочати власну справу

мотивирующих видео о бизнесе на английском

Робота повинна приносити не лише прибуток, але й задоволення. Справа життя мотивує рости, розвиватися, вчитися. Але не завжди все йде по маслу з самого початку. Успішні бізнесмени починали свій шлях методом спроб і помилок, вчилися бути стійкими до збоїв у системі та провалів, збирали цінні ідеї та мотивацію від успішних колег.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: 4 відео, які допоможуть легко розпочати розмову англійською

Пропонуємо трохи надихнутися та послухати виступи про те, які існують причини успіху в бізнесі, як домогтися кар’єрного росту, як з кожним днем ​​ставати кращими та як полюбити провали, як самого себе.

Bill Gross: The single biggest reason why startups succeed

Білл Гросс заснував безліч стартапів й інкубаторів. Йому стало цікаво, чому деякі досягли успіху, а інші зазнали невдачі. Тому він зібрав дані сотень компаній, своїх і чужих, і оцінив кожну компанію по п’яти ключових факторах. Він знайшов один фактор, який виділяється серед інших. І стало справжнім відкриттям.

Carol Dweck: The power of believing that you can improve

Керол Двек досліджує «мислення росту» — ідею про те, що ми можемо розвивати здатність нашого мозку вчитися та розв’язувати проблеми. У цьому виступі вона описує два способи вирішення задач, які здаються нам дуже складними. Головне запитання, яке виникає — ви недостатньо розумні, щоб вирішити задачу, чи ж вам просто поки це не вдалося?

Sarah Lewis: Embrace the near win

На своїй першій роботі в музеї мистецтвознавець Сара Льюїс помітила дещо важливе в роботах художника, які вона вивчала. Не кожна картина була витвором мистецтва. Вона пропонує розглянути роль «майже провалу» і «майже перемоги» в нашому житті. Сара пропонує задуматися, може в нашому прагненні до успіху та майстерності саме «майже перемоги» мотивують рухатися вперед?

Martin Reeves: How to build a business that lasts 100 years

Якщо ви хочете побудувати бізнес, який не розвалиться через пару років, для натхнення можна використовувати імунну систему людського організму, вважає стратег Мартін РівзДивіться відео, де вчений розповідає про те, чому життя деяких бізнесів стає коротшим і вони швидко зникають. Рівз також пояснить, як керівники можуть застосовувати 6 принципів всіх живих організмів, щоб побудувати успішні бізнеси, які стійко витримують усі зміни в суспільному, політичному та культурному аспектах.

Margaret Heffernan: Dare to disagree

Більшість людей інстинктивно уникає конфліктів, але, як показує нам Маргарет Хеффернан, розбіжності — ключ до прогресу. Вона демонструє на прикладах, що кращі партнерські відносини не будуються на повній згоді та підлабузництві. А саме здорові аргументовані суперечки зумовлюють розвиток.

Нагадаємо, що у нас триває набір на потужний курс ділової англійської. Навчання розпочнеться вже в березні, тому не зволікайте та реєструйтеся на курс просто зараз.