5 відмінних сайтів з тестами для тренування вокабуляру

quiz

Завдяки величезній всесвітній павутині є сотні, якщо не тисячі англійських вікторин, які охоплюють всі теми від граматики до словникового запасу.

Ми зібрали для вас найкрутіші сайти. Тут немає сюрпризів — прості і зрозумілі квізи, які допоможуть вам просунутися у вивченні англійської мови. Це досить ефективний спосіб практикувати те, що ви вивчили, а також дізнатися над чим ще потрібно працювати.

English Club

Сайт має хорошу колекцію онлайн тестів, які акуратно відсортовані по темах. Якщо ви шукаєте місце, де можна збагатити свій словниковий запас з певної теми — сайт стане вам у пригоді. Якщо ви любите дивитися фільми, розділ “Вікторини за словником фільмів” ідеально підійде для вивчення  нових слів і перевірки знань по улюбленій комедії чи фільму жахів.Окрім цього тут є розділи, які зосереджені на спорті і музиці, граматиці, ідіомах…

LearnEnglishFeelGood

Тут також ви знайдете для себе безліч крутих квізів, відсортованих по темах. Більшість з них розроблені для покращення ваших навичок спілкування і наповнені словами, які ви можете зустріти у щоденних розмовах з друзями, родиною чи колегами по роботі.

Сайт буде корисним для іноземців, особливо своїм розділом: English for new immigrants 

Learner’s Dictionary

Якщо у вас мало часу, то пропонуємо пройти короткий тест: всього 10 запитань за 5 хвилин. Найкраще те, що вікторина має кілька версій, так що ви можете проходити її знову і знову та щоразу дізнаватися щось нове. 

Ідея: Заведіть корисну звичку — розпочинати свій день з проходження короткого 5-ти хвилинного тесту! 

Sporcle

Це сайт, який вміщує понад 10 000 вікторин на всім можливі теми. Навіть якщо ви будете виконувати по одному тесту в день, це займе у вас майже 30 років, щоб пройти їх всі!

Обирайте випадкову вікторину, або серед найпопулярніших, вмикайте таймер та тренуйте англійську якомога частіше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 3 надійних способи розширити свій словниковий запас

Test-english

Тут ви знайдете безліч безкоштовних тестів та матеріалів, які допоможуть вам поліпшити навички володіння англійською мовою і бути більш підготовленими до міжнародних іспитів з англійської мови: A2 Key, B1 Preliminary,

B2 First, C1 Advanced, IELTS, TOEFL. Якщо ви не знаєте свого рівня, ви можете почати з тесту на визначення рівня.

Або ви можете визначити свій рівень англійської на нашому сайті.

Якщо ж ви хочете взятися до справи серйозно, навчитися сприймати англійську мову на слух, швидко подолати мовний бар’єр і використовувати отримані знання на практиці, то маємо для вас круті новини!

Відкриваємо набір на наші інтенсивні курси в онлайн форматі, які допоможуть вам пригадати й відпрацювати граматику і лексику певного мовного рівня. Акцент робиться на повторенні тем, необхідних як і в повсякденному, так і в робочому спілкуванні.