English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

28.08.2018

Олена Полотняна - photo
Олена Полотняна
Контент-менеджер
Eye icon Spinner

7 зручних онлайн-сервісів для створення резюме

резюме на английском

Якщо ви твердо вирішили знайти роботу у престижній іноземній компанії, то насамперед маєте оформити якісне резюме. Документ зі списком ваших кар’єрних досягнень, умінь та особистісних якостей потрібно скласти так, щоб він “продавав” вас іще до співбесіди.

Резюме мусить зацікавити роботодавця, однак не варто перевантажувати його креативом. Фахівці по персоналу з іменитих компаній зауважують, що занадто багатослівне резюме може навіть відлякати – незважаючи на наявність досвіду та необхідних для тієї чи іншої посади навичок.

Для зручності можна скористатися одним із онлайн-сервісів для створення резюме, адже існують певні стандарти оформлення, яких варто дотримуватись. До того ж, на таких сайтах можна підібрати приємне для ока візуальне оформлення. Зверніть увагу на нашу добірку таких ресурсів.

На цьому сайті ви зможете швидко і без реєстрації створити просте і зрозуміле мінімалістичне резюме. Сервіс, щоправда, має лише один шаблон і не передбачає таку опцію, як рівні володіння певними навичками чи іноземними мовами. Усі свої вміння доведеться перерахувати в одному рядку. Однак для естетів і візуалів додатковий бонус – тут є опція вибору шрифтів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-7 сайтів для вивчення англійської мови за допомогою пісень

Цей сервіс є платним, однак він має як свої плюси, так і мінуси. Тут можна обрати один із трьох шаблонів вашого резюме – сучасний, класичний,  чи креативний. Є кілька кольорових схем, за бажання можна завантажити фотографію. Відправити резюме з ресурсу можна як лінком, так і файлом. Також доступна статистика відвідувань вашого резюме. З мінусів – тут не можна вказувати рівень володіння навичкою чи мовою.

Досить зручний сервіс, оскільки ви бачите, як виглядатиме готове резюме, вже під час заповнення форми. Користувачам доступні 8 шаблонів, щоправда, лише один із них безкоштовний. Під час заповнення сервіс генерує підказки, які допоможуть скласти більш ефективне резюме. Також можна експортувати ваші дані з соцмережі LinkedIn, перевірити резюме на помилки та одруки і навіть кинути запит на оцінку резюме від фахівців. З мінусів – кольори та загальний дизайн шаблонів трохи ріжуть око.

Під час заповнення резюме на цьому ресурсі вас постійно супроводжуватимуть інтерактивні підказки та поради. Тут можна не просто перерахувати ваші вміння та навички, а й вказати ступінь опанування. Іноземні мови та рівні володіння ними (за міжнародною системою оцінки) виділені в окрему графу. Також ви можете написати трохи більше про себе, свої хобі та особисті якості. У вільному доступі – сім шаблонів та різні кольорові схеми. Відчутний мінус – односторінковий формат. Фахівцям із багаторічним стажем та частими змінами місця роботи цього ресурсу буде не досить. Також сюди не можна автоматично експортувати інформацію з вашого профілю LinkedIn.

Цей сайт стане в нагоді тим, хто хоче мати базове CV без викрутасів, завжди доступне за лінком у мережі. Сюди можна експортувати всі дані з LinkedIn, однак ресурс не передбачає опцію завантаження фотографії.

Безкоштовний ресурс, де можна обрати один з 12 цілком симпатичних шаблонів оформлення резюме. Він вигідно відрізняється від аналогів  тим, що тут ви самі обираєте, як розташувати інформацію, скільки робіт та навичок вписати, які поля додати до готового шаблону.

На цьому сайті всього два шаблони для CV із можливістю завантаження фотографії, і їхній дизайн виглядає дещо застарілим. Однак тут є небанальний пункт – місце, куди ви можете вписати улюблені книги. А раптом це буде визначальним критерієм для вашого потенційного роботодавця?

Нещодавно ми писали про 5 відео, які покращать вашу англійську вимову.

1 (20%) 1 vote