8 розважальних шоу, які вдосконалять вашу розмовну англійську

Jimmy

Talk Shows — ефективний та цікавий спосіб покращити свою англійську, дізнатися багато нової лексики та вивчити акценти. Це чудова альтернатива серіалам.

Епізоди виходять регулярно, їх записи є у вільному доступі на YouTube. Ми впевненні, що завдяки цим відео ви зможете покращити свій словниковий запас, а якщо ви хочете більше практики, тоді реєструйтеся на літній курс розмовної англійської Communication Skills.

Всього за два місяці ви вдосконалити свої навички говоріння, розширити словниковий запас та навчитися висловлювати власну думку легко і без помилок (як ведучі цих ток-шоу).

The Tonight Show

Вечірнє шоу Джимі Фелона — одне з найпопулярніших на американському телебаченні, а деякі уривки навіть стають вірусними відео. Програма вийшла в ефір 1954 року і є найстаршим ток-шоу в історії телебачення. Відмінні жарти ведучого, велика кількість цікавих інтерв’ю та ігор зі знаменитостями роблять передачу must-watch для тих, хто хоче розвивати англійську або просто від душі посміятися.

Jimmy Kimmel Live

Шоу Джиммі Кіммела вирізняється з-поміж інших програм цього формату тим, що його гості — не лише зірки та політики, а й пересічні люди з вулиці. Його можна дивитися у родинному колі, навіть разом із дітьми. У телешоу представлено безліч рубрик, наприклад, коли знаменитості відповідають на злісні твіти – це дуже смішно.  Прекрасний спосіб вчити живу “вуличну” англійська, з усіма його сленговими словами і виразами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 науково-популярних YouTube каналів, які вдосконалять ваш вокабуляр

Conan

Шоу, яке допоможе потренувати розуміння англійських жартів. Ведучий цього ток-шоу — Конан О’Браєн, музикант, актор та комік, жартує настільки по-доброму і щиро, що підкуповує глядача з перших хвилин перегляду. Це чудовий спосіб вправлятися в розмовній, неформальній англійській та весело провести час.

The Ellen DeGeneres Show

Це ток-шоу чудово підходить для родинного перегляду разом із дітьми, оскільки воно виходить в ефір не традиційно ввечері, а вдень. Еллен взаємодіє з глядачами, розігрує подарунки та пропонує брати участь у вікторинах і квестах. Чудове почуття гумору робить інтерв’ю з зірками веселим і легким для перегляду. До того ж, темп мови Еллен досить спокійний, а в багатьох інтерв’ю на YouTube є вбудовані субтитри. 

Chatty Man

Ведучий шоу Аллан Карр запрошує до студії знаменитостей та розмовляє з ними як про глобальні новини та проблеми, так і про залаштунки шоу-бізнесу. Він розмовляє досить швидко, тож якщо ви ставите за мету виробити природний для носія мови темп англійської — обов’язково подивіться це ток-шоу. Ви навчитися говорити неформально мовою про те, чим живе світ та жартувати англійською!

Comedy Central

Сатиричне ток-шоу, яке самі творці характеризують, як “фейк-програма новин”. Ведучий разом з командою репортерів коментує і висміює актуальні події, політичних діячів, ЗМІ, а також ця команда не бачить нічого поганого в тому, щоб посміятися над собою.

Вам потрібно мати рівень вище середнього для того, щоб розуміти гумор передачі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 відмінних серіалів для вдосконалення англійської

Jamie Oliver

Ну хто ж не чув про кулінарне шоу Олівера? Воно стало неймовірно популярним у всьому світі! Ми радимо дивитися його не тільки для прокачування мовних навичок, а й щоб навчитися готувати. Рецепти Джеймі Олівера вважаються одними з найсмачніших в світі. Кухар зрозуміло пояснює принципи приготування будь-якої страви. Пройшовши по посиланню на сайт, ви знайдете не тільки відео, але і рецепти в текстовому форматі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 сайтів для читання новин англійською

Gordon Ramsay 

Ще одне кулінарне шоу. Тут ви знайдете круті рецепти, поради, техніки і кращі фрагменти з архівів, а також цікаві фрази та ідіоми на кулінарну тему. Завдяки цим відеороликам ви зможете вдосконалити Listening Skills та послухати чудову британську вимову.

Також нагадаємо, що наш освітній центр проводить набір на літні курси англійської у двох форматах: онлайн (за вигідною ціною) та офлайн (у нас в офісі у групах до 6 студентів). Більше про курс Communication Skills ви можете дізнатися за посиланням.