5 порад, щоби не забути англійську за літо

english

Літо в самому розпалі, а разом із ним – сезон відпусток та лінощів. Як же пережити цей підступний час і не розгубити всі ті дорогоцінні знання, отримані кропіткою працею впродовж навчального року? У нас є 5 порад, якими ми сьогодні й поділимося.

  1. Відвідуйте розмовні клуби

Якщо ваш курс уже скінчився, а до старту нового ще кілька тижнів, розмовні клуби вихідного дня – чудова можливість не лише не дати собі заіржавіти, але й вивчити нову лексику. Це також гарна можливість познайомитися з новими людьми та відпочити від програми вашого стандартного курсу, розбавивши його новими темами для обговорення.

пишите списки на английском

  1. Складайте списки

Англійською, звісно ж. Ми завжди десь зазначаємо, що потрібно взяти із собою у відпустку, що не забути купити ввечері після роботи тощо. Хтось створює нотатки на телефоні, хтось віддає перевагу красивим блокнотам. Зазвичай є невеличка кількість тексту, а відповідно, і писанини, яка включає в себе море корисної лексики. Тож чом би й не почати робити все те ж саме, але англійською? Звісно, ви не будете знати всіх необхідних слів для створення списків, тож вам доведеться час від часу заглядати до словника. Але ж у цьому й суть! Вивчаючи французьку мову, основну частину лексики з теми «Одяг» я вивчила в процесі складання списку для відпустки французькою.

Треба підтягнути англійську?

  1. Індивідуальні заняття

Якщо ви займаєтеся в групі, але на літо берете паузу, дайте шанс індивідуальним заняттям. Можливо, це не так вигідно, як групові заняття, з фінансової точки зору, проте кілька уроків на місяць не так сильно вдарять по кишені, а у вас з’явиться можливість відпрацювати теми, які ви пропустили чи з якими у вас були складнощі на курсі. До того ж, у вас з’явиться шанс виявити свої слабкі та сильні сторони з допомогою професіонала.

Корисні статті, відео, слова та вислови

  1. Спробуйте себе в ролі критика

Влітку в нас більше можливостей читати та дивитися все, що нам хочеться. Без сумніву, ви знаєте, як це корисно для мовної практики – дивитися/читати щось в оригіналі. А як щодо того, щоби не просто поглинати переглянуте/прочитане, але й писати огляди після? Щоби відчути значущість та цінність вашої роботи, ви можете публікувати свої reviews на реальних англомовних рейтингових сайтах, на кшталт imdb для фільмів або Goodreads для книг.

путешествуйте и используйте английский

  1. Подорожуйте!

Й останній, найбажаніший та найприємніший спосіб. Реєстрація в готелі, пошук правильного виходу з аеропорту, торг у магазинах сувенірів – це не просто діалоги, розіграні вами на заняттях із підручників, це реальні ситуації, з якими ви з великою вірогідністю стикнетеся, якщо поїдете за кордон. Тут уже немає місяця відмовкам – бери й роби чи сиди вдома. Звучить як девіз найсуворішого вчителя року, проте, тим не менше, це істина.

Зізнавайтеся, хто вже записався до нас на розмовний клуб у ці вихідні?

Що ще почитати: 15 крутих англійських ідіом про подорожі та відпочинок