Facebook з користю: трюки для вивчення англійської

английский в соцсетях

Сьогодні майже неможливо знайти людину, яка б регулярно або постійно не проводила час у соцмережах. І чим далі, тим більше ми звинувачуємо себе за час, витрачений даремно за переглядом фото невідомих людей або нескінченних новин.

Але є чудова новина – час у фейсбуці можна проводити з користю! Скористайтеся цими 5 простими трюками й непомітно вчіть англійську за допомогою соцмереж! Facebook допоможе поліпшити навички читання і письма, а також поповнити словниковий запас.

1. Підпишіться на сторінки ваших улюблених селебріті, брендів і ЗМІ.
Читайте свіжі новини з перших рук англійською. У всіх є улюблені співаки, актори, спортсмени, політики або топ-професіонали в цікавих вам спеціальностях. А дізнаватися про них що-небудь новеньке раніше за всіх – чудовий стимул підучити англійську!

2. Спілкуйтеся англійською.
Вступайте в групи за інтересами або фанатські ком’юніті, можна навіть спробувати створити і вести групу самому. Знаходьте нових друзів їх інших країн – і продовжуйте спілкування з ними в месенджері. Тільки все-все англійською!

английский в соцсетях

3. Шукайте однодумців.
У фейсбуці безліч людей, які теж вивчають англійську. І вони теж спілкуються в таких групах. Знайдіть когось, хто знає англійську приблизно на такому ж рівні, і переписуйтеся з ним. Можна навіть спробувати аудіо або відео дзвінки.

4. Пишіть пости англійською.
Почніть з невеликих описів до своїх фото та селфі, й поступово переходьте до більш довгих текстів. Попросіть друзів з більш високим рівнем англійської іноді перевіряти ваші публікації.

5. Змініть мову інтерфейсу на англійську.
Звичайно, багато нових слів ви так не вивчите, адже все кнопки на сайті стандартні. Але постійно бачити англійські слова перед очима також буде корисно.

Хочете покращити свою письмові навички англійською? Зверніть увагу на ці 5 сайтів з диктантами для будь-якого рівня!

Підписка на корисну розсилку

Пропонуємо підписатися на нашу розсилку, яка виходить один чи два рази на тиждень. У ній ви знайдете анонси статей з нашого блогу, ексклюзивні статті, а також Grade Teacher Tips.