Медична англійська: безкоштовні курси, інтерактивні вправи та подкасти

медицинский английский бесплатно

Медична англійська необхідна тим, хто працює у сфері охорони здоров’я та хоче розвиватися у своїй улюбленій професії. Адже як ще ви зможете ділитися досвідом з колегами з інших країн, відвідувати семінари та вебінари від провідних докторів або спілкуватися з англомовними пацієнтами?

Звісно, англійська для медичних працівників – не найлегша для вивчення, й іноді викликає складності навіть у носіїв мови. Але не хвилюйтеся! З нашої підбіркою ви зможете вивчити необхідні медичні терміни англійською та потренуватися за допомогою інтерактивних вправ. До речі, все це – абсолютно безкоштовно!

Безкоштовні курси англійської для медицини

English Health Train

English Health Train – безкоштовний онлайн-курс медичної англійської мови просунутого рівня для студентів-медиків, лікарів і медсестер, які навчаються або працюють в англомовних країнах. Це ефективний, детальний та один з найповніших безкоштовних курсів в інтернеті. Цілих 320 навчальних годин! Або 240, якщо ви вчитеся супершвидко.

Він розроблений за принципом стандартної освітньої програми та складається з 5 модулів, що охоплюють різні предмети англійської для медичних працівників. наприклад:

У кожному модулі – декілька блоків із вправами на розвиток навичок аудіювання, говоріння, читання та словникового запасу. Плюс завдання з проектної роботи на використання навичок володіння англійською для медицини в реальних умовах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 35 англійських прикметників рівня Advanced, які стануть у пригоді на IELTS, TOEFL, CAE та CPE

медицинский английский бесплатно

Medical Terminology

Кожен студент, який хоче побудувати успішну кар’єру в галузі медицини, повинен навчитися вільно спілкуватись медичною англійською. Дізнайтеся, як складаються слова в медичній термінології англійською з галузі анатомії, фізіології, патології та діагностики! А допоможе вам в цьому чудовий онлайн-курс від Doane University у Небрасці, який можна пройти на освітній платформі edX.

Clinical Terminology for International and U.S. Students

Курс University of Pittsburgh для студентів-медиків зі США та інших країн можна безкоштовно пройти на Coursera. А якщо вам знадобиться сертифікат, ви можете подати заяву на отримання фінансової допомоги або оплатити його самостійно.

Навчіться розуміти та використовувати клінічні терміни і скорочення, без яких не обійтися при усному та письмовому спілкуванні в американських лікарнях і в галузі охорони здоров’я. До речі, цей курс також відмінно підійде постачальникам медичних товарів або послуг і перекладачам англійської зі спеціалізацією в медицині.

Інтерактивні вправи з медичної англійської

Englishmed

Відмінний сайт з величезною кількістю практичних вправ з англійської для медичних працівників. На ньому ви знайдете матеріали для прослуховування та інтерактивні тести як з загальної, так і зі спеціалізованої медичної англійської: для лікарів, медсестер, фармацевтів. Слухайте реальні діалоги, медичні жарти та вдосконалюйте свою навичку аудіювання!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Неймовірно! 18 безкоштовних курсів англійської від провідних світових вишів

медицинский английский бесплатно

Медичні подкасти англійською

BBC: Health Check

Щотижня на BBC виходить подкаст про здоров’я, медицину та охорону здоров’я англійською – і ви можете слухати його де й коли завгодно! Дізнайтесь, як підвищити імунітет, чим небезпечний високий тиск, і завжди залишайтеся в курсі медичних новин по всьому світу.

Reading and Listening for Medical Workers

Медичний подкаст для студентів із середнім рівнем англійської на загальні теми – про життя американських лікарів, шкоду та користь солі, боротьбу з епідеміями, лікування епілепсії… Цікавий формат подкасту пропонує не тільки аудіо, але й текстові версії своїх випусків. Так ви зможете одразу і почути нову медичну лексику, і дізнатися, як пишуться всі ці слова.

Medical Terminology Systems

Подкаст для студентів медичних вишів розповість все й дуже докладно англійською про роботу нашого організму та його систем: травної, нервової, репродуктивної… Тут ви запам’ятаєте та навчитеся правильно вимовляти назви систем і частин організму. І, звісно, дізнаєтеся про них більше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 ресурсів з відеовправами з англійської для тих, хто втомився від підручників