Leonardo DiCaprio – герой нашого часу

Leonardo DiCaprio – герой нашего времени

Листопад плодовитий на дні народження талановитих акторів: Меттью Мак-Конегі («Інтерстеллар», «Джентльмени»), Тільда Свінтон («Хроніки Нарнії», «Доктор Стрендж»), а також геніальний і надзвичайний Леонардо Ді Капріо. Ми ще встигаємо поздоровити та відсвяткувати день народження актора, який народився 11 листопада в родині художника коміксів і секретаря судових засідань у Лос-Анджелесі. Наразі Лео виповнилося 46 років, і кожен перший знає його ім’я, тому що Ді Капріо – це ціла кіноепоха.

via GIPHY

Із самого народження актора супроводжують суцільні пригоди та смішні історії, у які він регулярно потрапляє (to get into a mess/trouble). Навіть його ім’я має окрему історію свого виникнення. Мама Ді Капріо стверджує, що він названий на честь (to have one’s name after) великого художника та вченого Леонардо Да Вінчі, а самому актору на початку його кар’єри неодноразово пропонували змінити дивне (weird, extraordinary) ‘Leonardo’ на щось простіше, типу «Ленні». Але Леонардо вірний своєму імені та тільки піджартовує над собою та своєю схильністю до пригод (to goof on). До речі, у Голлівуді навіть придумали сталий вислів Leo’s Bad Luck, який говорить сам за себе. Якщо ви загубили гаманець чи дощ зіпсував вам зачіску, то все це Leo’s Bad Luck.

Леонардо Ді Капріо для більшості з нас асоціюється з одним-єдиним фільмом, після якого його акторська кар’єра стрімко почала підніматися вгору. Мова йде про «Титанік» (1997) Джеймса Кемерона. І незважаючи на те, що картина здобула рекордну кількість Оскарів за всю історію існування церемонії (to hit an all-time record), сам Лео не полюбляє часті згадування про фільм. Леонардо Ді Капріо – це «Щоденники баскеболіста» (The Basketball Diaries), «Що гризе Гілберта Грейпа» (What’s Eating Gilbert Grape), «Авіатор» (The Aviator), «Відступники» (The Departed), «Піймай мене, якщо зможеш» (Catch Me If You Can), «Острів проклятих» (Shutter Island), «Початок» (Inception), «Одного разу в Голлівуді» (Once Upon a Time in Hollywood) та багато інших неймовірних фільмів, якими можна насолоджуватися та переглядати час від часу.

Леонардо Ди Каприо в голливудских идиомах

Якщо повністю розкривати всі карти (to lay the cards on the table), то обов’язково потрібно загадати, що Леонардо Ді Капріо не тільки талановитий актор, але й відчайдушний захисник природного середовища та свідомий споживач. Актор регулярно підтримує екологічні ініціативи та вірить у наше світле еко-майбутнє. Він любить природу, а вона відповідає йому взаємністю (to love back, to have the mutual feeling). Його іменем були названі нові різновиди (species) річкового жука та павуків. Кіно, екологія та жага до пригод – усе це втілює в собі Леонардо Ді Капріо. Він вміє дивувати, жартувати, смішити, захищати та бути справжнім героєм, героєм нашого часу!

Ви точно не пропустили Our Halloween special: дивимося фільм і вивчаємо англійську?

Бажаєте спробувати навчатися онлайн?