Нові курси бізнес та юридичної англійської: що і як можна вивчити?

Новые курсы бизнес и юридического английского чему на них учат

Давно хотіли вивчити бізнес або юридичну англійську, але не могли дібрати відповідний курс? У нас є для вас рішення! Нові бізнес та юридичні програми в Першому Кембриджському освітньому центрі точно не залишать вас байдужими!

«Але такі програми вже давно є у вашому центрі, до чого ж про них розповідати?» – запитаєте ви. Поспішаю відповісти на всі питання, що виникли! Ми повністю оновили наші програми для вивчення ділової та юридичної англійської.

Для початку пропонуємо поглянути, що очікує тих, хто вирішить піти на курси англійської для бізнесу в нашому центрі. Ми пропонуємо чотири блоки по 24 заняття, кожен із яких присвячений детальному вивченню окремої теми, а саме:

1. English for Meetings, Decision-making and Problem-Solving (B1+/B1++). Наводимо приклади тем, які охоплює цей курс: Chairing meetings, Meetings across culture, Decision making process and techniques, Crisis management, Problem solving tactics and strategies тощо. Цей курс також передбачає 3 заняття, присвячені необхідним для ефективного проходження цього блоку граматичним темам.

2. English for Negotiations (B1+/B1++). Цей курс охоплює такі теми: Negotiation strategies and techniques, Proposals and Counterproposals, Accepting and rejecting proposals, Dealing with conflicts тощо. Повсякчас забуваєте, як будувати conditional sentences під час переговорів? Виправимо! До цього курсу входять 2 граматичні заняття з тем Conditionals і Modals.

3. English for Presentations (B2.1/B2.2). Завжди мріяли круто презентувати ваш товар, річний звіт, описувати графіки та створювати презентацію не лише в Power Point? Тепер ви знаєте, куди бігти! У цьому блоці ви засвоїте: Effective presenting, Structure of the presentation, Describing visuals and figures, Vocabulary to describe line graphs, pie charts, bar charts, Dealing with questions and interruptions тощо. Виникає питання «А як же класно презентувати, якщо в мене прогалини з граматики, і я плутаю present perfect із past simple, а з passive у мене взагалі біда?!» Ну, ви вже здогадалися, що і з цим ми впораємося! Увесь цей курс передбачає 5 граматичних занять, де всі ваші прогалини будуть заповнені.

4. English for Business Correspondence/Telephoning and Teleconferencing (B2.1/B2.2). Панове, лише задумайтеся: 8 занять із business writing! Ви навчитеся писати CV, Cover letter, Formal/informal correspondence, Formal reports, Complaints, A mailshot, Giving bad news, Minutes of a business meeting. Такий собі мінічелендж! Окрім бізнес письма, ви працюватимете з грамотним проведенням комунікацій телефоном, а саме: Preparing and receiving calls, Cross-cultural communication, Problem-solving on the telephone, Setting up appointments тощо. І, як ви вже здогадалися, граматика нас чекає 🙂 4 уроки для практики найбільш tricky тем (наприклад, Cleft Sentences and Emphasis words).

бизнес-английский и юридический английский

А тепер час для тих, кого цікавить Legal English! У нашому центрі є 2 курси юридичної англійської, кожен передбачає 24 заняття:

1. Legal English (B1+/B2.1) охоплює такі теми: Criminal Law, Employment Law, Company law, Real Property Law, Competition Law, Litigation and arbitration.

2. Legal English (B2.2/C1) є продовженням попереднього курсу та розглядає такі теми: The Practice of Law, Tort Law, Contract law (дуже докладно, людоньки!), Intellectual Property law, Financial Law.
Кожен курс юридичної англійської передбачає 2 граматичних заняття із найпроблемніших тем: Passives, Reported Speech, Conditionals, Modals.

Особисто мені після прочитання будь-якого блогу хочеться поставити ще море питань, але немає кому. Виправлю цей недолік тут!

FAQ:

1. «Якщо заняття проходять онлайн, як отримати матеріали? Мені незручно працювати без друкованих матеріалів.»
Кожному студенту перед початком курсу видаються розроблені нами матеріали (на основі кількох посібників), які ви можете роздрукувати чи працювати з ними онлайн. Усі необхідні для уроку матеріали викладач вам видає на заняттях (так-так, й аудіофайли у вас також будуть!)

2. «А я ось не люблю теорію та боюся, що курс виявиться дуже сухим, і в мене не буде можливості використати вивчені фрази та слова на практиці.»
Повірте мені, як викладачу, який проводить ці курси, у вас буде стільки практики, що теорія вам снитиметься 🙂 Кожен курс включає в себе, окрім практичних вправ, 5–6 case studies, де вам будуть створені максимально наближені до реальності ситуації.

3. «А курс же 24 заняття, авжеж, до кінця курсу я вже забуду, що вчив на його початку!»
Розумію, багато інформації! Тому кожен курс включає 2 заняття на повторення всього вивченого матеріалу (посередині курсу та наприкінці). Плюс на початку кожного заняття у вас буде завдання на швидке (10–15 хвилин) повторення пройденого матеріалу.

Вивчайте англійську для роботи разом із нами!

4. «А ви там говорили щось стосовно інших програм для створення презентацій, це все просто для гарного слівця у блозі?»
Усе чесно, усе буде! 🙂 На курсі English for Presentations ми попрацюємо з іншими програмами для презентацій, створення visuals, mind maps та багато чого іншого.

5. «А якщо я хочу піти на кілька бізнес чи лігал курсів, чи не будуть повторюватися матеріали та завдання на них?»
Наші курси від самого початку призначені для того, щоби ви могли пройти кожен із них та винести максимум. Усі бізнес та юридичні програми не повторюються, тобто, пройшовши один блок, ви можете сміливо йти на наступний.

Якщо у вас залишилися питання, ми завжди раді відповісти на них. Дзвоніть, пишіть, приходьте до нас (у масочці, звісно 😉 ), і ми вам допоможемо. До зустрічі на наших нових курсах!