ТОП-10 дитячих пісень англійською

песни для детей на английском

Спів англійською – відмінний спосіб вивчити нові слова, поліпшити вимову та сприйняття англійської на слух. А ще це весело! Тому сьогодні ми ділимось найпопулярнішими дитячими піснями для вивчення англійської. Sing!

Вчимо англійський алфавіт

‘The ABC Song’ – чудова пісенька про алфавіт на мелодію відомої колискової ‘Twinkle, Twinkle, Little Star’. З нею буде дуже легко запам’ятати порядок букв в англійському алфавіті.

Інша пісня ‘ABC Phonics Song’, азбука у вигляді яскравого мультика, допоможе запам’ятати, як пишуться й вимовляються всі букви алфавіту, та багато нових слів, які починаються на ці букви. Від цього відео, його веселих персонажів та їхніх домашніх пригод діток майже неможливо відірвати!

Вчимось рахувати

З англійською пісенькою і мультиком про 10 мавпочок ‘Ten in a Bed’ діти обожнюють запам’ятовувати назви цифр і вчитися рахувати. Вдале поєднання англійської та математики – коли іноземна мова використовується як засіб для вивчення інших предметів, нові слова запам’ятовуються швидше, а мотивація учнів зростає. Суцільна користь!

Запам’ятовуємо назви кольорів

‘I See Something Blue’ – навчальна інтерактивна пісня для дітей за мотивами популярної американської сімейної гри. У мультику діткам показують різні кольори, називають їх, а потім пропонують знайти ці кольори самостійно. До речі, грати в таку гру з користю легко можна й без мультика, де завгодно – вдома, на дитячому майданчику або під час сімейного шопінгу.

Запам’ятовуємо назви членів сім’ї

‘Rain, Rain, Go Away’ – про те, як вся родина по черзі проганяє дощик. З цією піснею легко запам’ятається, як сказати англійською «мама», «тато», «брат», «сестра» і ще кілька інших слів із словникового запасу початкового рівня.

Вітаємось англійською

Ритмічна пісенька ‘Hello!’ навчить вітатися, питати та відповідати, як справи. Причому не тільки відповідати стандартною фразою «Все добре», а й поділитися невеликими проблемами. Наприклад, коли дитина втомилась або зголодніла. А ще за кумедними персонажами можна повторювати їхні рухи, щоб поєднати навчання з невеликою розминкою.

Запам’ятовуємо назви частин тіла

Ще одна пісенька з мультиком і рухами, які так весело копіювати – ‘One Little Finger’. З нею дитина вивчить основні назви частин обличчя і тіла англійською. До речі, поєднання навчання з активними діями посилює ефективність запам’ятовування нових слів.

Запам’ятовуємо назви і звуки тварин

Цікавий факт: в Англії не лише люди говорять іншою мовою, а й тварини. Наприклад, конячка англійською говорить не «І-го-го», а «Ней-ней-ней», собака – «Wof!» замість «Гав!». Діткам дуже цікаво повторювати і запам’ятовувати ці нові звуки з піснею ‘The Animals On The Farm’.

Одягаємось англійською

Пісенька і мультик ‘Put On Your Shoes’ вчать дітей назвами предметів одягу англійською. Багаторазове повторення добре впливає на запам’ятовування, а чітка вимова, яку можна копіювати, допоможе говорити як нейтів спікер.

Вчимо основні емоції

Остання дитяча англійська пісня з нашої добірки ‘If You’re Happy’ допоможе діткам назвати та запам’ятати основні емоції, а також дії, які прийнято здійснювати, коли відчуваєш їх. З нею можна поліпшити не тільки словниковий запас, але й емоційний інтелект.

До речі, запам’ятовувати нові слова відмінно допомагають не тільки пісні, але й ігри. А як ще можна самостійно навчати дітей англійської, читайте в нашому блозі.

Найкращі курси англійської для дітей