10 найпопулярніших слів про нас

10 самых популярных слов о нас

Перший Кембриджський центр уже давно став більше ніж просто школою англійської. І своє гучне ім’я ми прагнемо підтверджувати, регулярно покращуючи наші курси. Відгуки наших студентів допомагають зрозуміти, що саме в нас виходить дійсно добре, а що ще треба підтягнути. Вони такі різноманітні: комусь подобаються наші сучасні методики, хтось у захваті від доброзичливості вчителів, а хтось із радістю ділиться власними неймовірними результатами з міжнародних іспитів.
Ми вирішили провести аналіз відгуків, які дістали за 2020 рік, і поглянути, які слова в них траплялися найчастіше. Ми виключили з цього переліку слова на кшталт «рекомендую», «англійська» або «курси»: нас цікавили саме ті якості та переваги, які найчастіше подобаються нашим студентам. Вийшов такий топ-10 слів про нас:
1. Онлайн. Звісно, 2020 рік привніс свої корективи до процесу навчання, і на дистанційне тимчасово довелося перейти в тому числі тим, хто не планував займатися в такому форматі. Ми постаралися оперативно зреагувати на ситуацію з карантином і зробити перехід максимально комфортним.
2. Цікаво. Ми дійсно намагаємося максимально мотивувати та залучати наших студентів, тому дуже приємно, що це помічають. Якщо ви ще зі школи звикли, що заняття англійською – це нудно, аж вилиці зводить, то саме час упевнитися, що це не обов’язково має бути так. Вивчення мови може бути задоволенням!
feedback2
3. Професіоналізм. Наші викладачі – усі до одного професіонали з міжнародними сертифікатами, і це складно не помітити. Втім, вказували й на професіоналізм наших адміністраторів, ладних допомогти з підключенням до онлайну та дати відповідь на всі питання.
feedback 3
4. Доброзичливість та дружність. Ці слова студенти найчастіше використовують, коли говорять про атмосферу, у якій проходять уроки, а також про ставлення викладачів та адміністраторів. Ми вважаємо, що навчання має проходити в максимально комфортному та дружньому середовищі.
feedback 4
5. Найкращі. Чути такий комплімент на свою адресу – неймовірне задоволення для будь-якої мовної школи. І ми завжди намагаємося відповідати такий характеристиці.
feedback 5
6. Прогрес. Це основна ознака того, що обрані курси англійської та програма справді працюють для вас. І це чудово, що стільки людей зазначають його.
7. Якісні. Наші курси розробляються фахівцями своєї справи, а проводять їх справжні професіонали, тож ми дійсно можемо стверджувати, що наші курси та програми – якісні.
feedback 7
8. Індивідуальний підхід. Наші викладачі дійсно намагаються знайти підхід до кожного студента окремо, щоби кожному навчання було на радість, щоби було цікаво та відчувався прогрес.
feedback 8
9. Терплячість. Без неї дібрати індивідуальний підхід до кожного було би складно. Наші викладачі терплячі та доброзичливі, вони націлені не на критику, а на те, щоби ви досягли поставленої мети та оволоділи англійською.
10. Результат. Докладаючи чимало зусиль, ми всі очікуємо побачити відповідний результат. І дуже приємно, що наші студенти часто згадують свої чудові результати нарівні з відчутним прогресом.
feedback 10
Honorable mentions. У своїх відгуках наші студенти також часто згадують, що їх радує те, що вони відчувають бажання допомогти від викладачів і адміністраторів, їм подобається організація процесу навчання, вони задоволені обраною прогресивною методикою, а також зазначають продуктивність курсів і їхню ефективність.
Дякуємо вам за приємні відгуки! Завжди раді дізнатися, що цінуєте на наших курсах найбільше саме ви.

Бажаєте спробувати навчатися онлайн?