Найкращі освітні онлайн-платформи англійською

Образовательные сайты на английском

Використання англійської мови як засобу, а не цілі навчання дає відмінні результати. Саме тому, якщо ви хочете вивчити щось новеньке, отримати другу освіту або підвищити кваліфікацію у своїй професії, зверніть увагу на провідні світові освітні онлайн-платформи! Навчання на них проходить англійською, так що ви гарантовано отримаєте подвійну користь.

Образовательные сайты на английском

1. edX

Безкоштовна освіта від топових світових університетів. 2121 курс англійською мовою за різноманітними спеціальностями: бізнес, юриспруденція, медицина, історія, культура, навколишнє середовище, музика, література, лінгвістика, математика, фізика, соціологія, філософія та багато-багато іншого.

Освіта по-справжньому безкоштовна, без усяких прихованих платежів. Заплатити потрібно буде тільки в тому випадку, якщо після закінчення курсу ви захочете отримати офіційний сертифікат. Точно як наш Prometheus, тільки англійською та набагато більше курсів та спеціальностей.

Перейти на сайт і вибрати з величезної кількості курсів.

Образовательные сайты на английском

2. Coursera

На Курсері також представлено безліч курсів з різних спеціальностей, які можна пройти безкоштовно, а оплатити в разі потреби тільки сертифікат. Навчиться професійно сортувати сміття, писати слова до пісень, водити екскурсії по музеях … Словом, усьому, чому завгодно, і більш серйозним спеціальностями також.

Але це не все! Ще тут можна отримати справжню онлайн-освіту в галузі бізнесу, інженерії, комп’ютерних та інших наук від американських, британських і французьких вузів. Правда, і заплатити вже потрібно буде як за справжній диплом – кілька тисяч або десятків тисяч доларів.

Перейти на сайт і почати вчитися.

Образовательные сайты на английском

3. University of the People

Перший у світі американський онлайн-університет без плати за навчання! Тут можна отримати ступінь магістра з бізнес-адміністрування та педагогіки, або бакалавра з комп’ютерних наук та охорони здоров’я.

Звичайно, все не абсолютно безкоштовно, але вартість освіти в порівнянні з навчанням в американських вузах просто смішна. Зарахування на курс – $60, випуск – $100-200. Крім цього, платні всі іспити, якщо ви хочете не лише прослухати курс, але й отримати диплом. Повна вартість освіти та диплома: $4000 за диплом бакалавра і близько $2500 за диплом магістра (диплом магістра передбачає, що до цього ви вже отримали ступінь бакалавра).

Перейти на сайт університету і дізнатися більше.

Любіть дізнаватися щось корисне і вчитися англійською? Придивіться до цих 10 YouTube каналів для програмістів, фотографів, мандрівників, підприємців, майбутніх шеф-кухарів та інших професіоналів!