ТОП-5 YouTube каналів для вивчення англійської

видео-уроки по английскому

Англійська з нейтів спікером безкоштовно? Легко! Дивіться нашу добірку кращих YouTube каналів для вивчення англійської. На них ви знайдете тисячі відеоуроків для всіх рівнів, корисні фрази на будь-які теми, секрети складання міжнародних мовних іспитів і багато іншого.

Лайфхак: копіюючи вимову викладачів, можна навчитися говорити з приголомшливим британським акцентом.

1. engVid

Наш улюблений освітній сайт з відео. Так, це не YouTube канал, а цілий великий сайт. У день, коли ми складаємо цю добірку, на EngVid розміщені 1414 відео-уроки з англійської! Відео для всіх рівнів англійської та мовних навичок, на всі можливі теми. Граматика, вимова, сленг, бізнес англійська, підготовка до всіх провідних міжнародних іспитів, ідіоми, словниковий запас … Справжній скарб для тих, хто вивчає англійську!

Відео для сайту записують 10 викладачів, у кожного з них є свій окремий канал на ютюбе. Фільтруйте заняття за рівнями й топіками, обирайте своїх улюблених викладачів! А вже на їхніх сторінках ви знайдете посилання на особисті канали та зможете підписатися, щоб не пропускати нові відео.

Перейти на сайт. До речі, в розділі Resources можна знайти також уроки та вокабуляри у вигляді текстів і таблиць, але це вже інша історія.

2. BBC Learning English

Це YouTube канал із вивчення англійської від британського медіа гіганта BBC для студентів із середнім і вище рівнем володіння мовою. Тут ви знайдете відео-уроки з граматики та правильного використанню англійських слів, поради та лайфхаки з навчання, наприклад, як легко запам’ятовувати нові слова, та, звісно, почуєте ту саму, британську вимову.

Головна фішка каналу – у вивченні англійської на прикладах новин з ефірів BBC. Чому їсти багато м’яса шкідливо для навколишнього середовища, як виглядають супермаркети без використання одноразової упаковки, що таке йога для обличчя, чому єдинороги знову в моді й як там справи в астронавтів… Дізнайтеся, як говорити про тренди англійською, разом з BBC!

Перейти на канал.

3. Learn English with Misterduncan

Кумедний містер Данкан запустив свій канал на ютюбі 12 з половиною років тому й дуже швидко зробив його одним з найпопулярніших ресурсів для онлайн вивчення англійської. На його каналі ви знайдете короткі відео-уроки з граматики, використання англійських слів і фраз, а також записи лайв-занять тривалістю від 1 до 2 годин. І, до речі, його найпопулярніше видео має більш ніж 12 мільйонів переглядів!

Перейти на канал.

4. English with Lucy

Люсі, викладачка англійської з Великобританії з майже 2 мільйонами підписників, ділиться на своєму каналі секретами ідеальної вимови та вивчення англійської, порадами та додатками, трендовими ідіомами та найпопулярнішими помилками, правилами граматики, використання слів та іншими корисними речами. Усі відео тривалістю від 5 до 15, максимум 20 хвилин, дивишся ніби на одному диханні. Яскравий спікер, крута вимова та актуальні теми. Рекомендуємо!

Перейти на канал.

5. ETJ English

А ви знали, що є викладачі англійської, які вчать виключно секретам правильної вимови? Елліотт – якраз з таких викладачів. Він записує освітні відео та проводить заняття з вимови по скайпу. І якщо з вашою англійською все добре, але є питання до вимови, якщо ви давно шукаєте й не можете знайти курс, який допоможе вам її вдосконалити – його канал ідеально вам підійде!

У своїх відео-уроках Елліотт розглядає як вимову в цілому, так і окремі звуки, особливо складні для людей, які говорять на інших мовах. А також популярні вирази серед нейтів спікерів та інші корисні фрази і слова для тих, хто вивчає англійську.

Перейти на канал.

Любите вчити англійську за відео? Тоді для вас – ще одна наша добірка YouTube каналів англійською. У ній ви знайдете не мовні відеоуроки, а класні ресурси про популярні хобі та професії: кіно, фотографію, подорожі, програмування, креативне підприємництво, тощо. До речі, використання англійської мови як засобу, а не мети навчання вважається одним з найефективніших методів!