Вдосконалюємо Reading Skills: 10 сайтів для читання новин англійською

news

Хочете ресурс для вивчення англійської мови, який буде оновлюватися щодня?

Тоді вам краще почати вчити англійську читаючи новини! Вони свіжі та актуальні: екстрені новини, захоплюючі репортажі, нові та оригінальні сюжети будуть утримувати вашу увагу, водночас значно покращуючи ваші навички володіння мовою.

Багато сайтів з цієї підбірки розроблені спеціально для тих, хто вивчає англійську, та ідеально підійдуть для покращення граматики та поповнення повсякденного словникового запасу

E-News

Сайт містить щотижневі новинні повідомлення для учнів просунутого, середнього і початкового рівнів. Кожен випуск подається в трьох різних версіях, які доповненні аудіофайлами, швидкість яких поступово підвищується від початкового до просунутого рівня.

Також ви знайдете список ключових слів для кожної статті і їх значення в контексті. 

Якщо ви будете практикуватися в читанні або прослуховуванні всіх трьох версій статей поступово, то дізнаєтеся багато синонімів.

Сайт красиво оформлений і зручний у використанні.

FluentU

За допомогою FluentU ви можете переглядати сотні справжніх відеофільмів англійською, включаючи трансляції новин, які були трансформовані спеціально для вивчення мови.

Новий контент також відправляється прямо на вашу поштову скриньку, отже ви можете легко переглянути останні відеоматеріали.

The Times in Plain English

Справжні англійські новинні статті більш зрозумілі для світової аудиторії знаходяться саме тут.

Це означає, що новачки можуть отримувати щоденну порцію легких англійських новин без необхідності заглядати в словник кожні п’ять слів!

Сайт бере статті з різних видань, включаючи The New York Times, і переписує їх короткими, лаконічними реченнями. Теми включають охорону здоров’я, освіту, право, імміграцію, гроші, роботу. Також, ви можете знайти посилання на оригінальну статтю, якщо вам потрібна більш складна практика читання англійських новин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 11 YouTube-каналів, на які ви точно підпишетеся

The New York Times ESL Articles

Це щотижнева рубрика в навчальному розділі The New York Times, яка ідеально підходить для тих, хто вивчає американську англійську мову. Тут ви знайдете статті, які написані так, щоб ви могли зрозуміти.

Після прочитання, обов’язково виконайте тести на пунктуацію і вибір слова. 

І це безкоштовно!

“Words in the News” on BBC Learning English

BBC пропонує щоденну програму під назвою “Words in the News” для вищих рівнів вивчення англійської мови. Спершу ви знайомитеся з важливими словами, а потім переглядаєте новинний сюжет, який включає ці слова.

news

The New York Times’ Times Minute

Цей відеоканал з The New York Times показує короткі відеоролики про актуальні події. Вони містять розумний аналіз від журналістів і редакторів Times. Не вимагають багато часу для перегляду, так як більшість відео протягом двох хвилин, та  ідеально підходять для поліпшення ваших навичок слухання.

Відеоролики супроводжуються відповідною статтею, яка є відмінним матеріалом для читання. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 8 крутих міні-серіалів англійською

theSkimm

theSkimm — це щоденна електронна новинна розсилка, яка надсилає вам найважливіші новини, необхідні для початку дня. Щоранку ви будете отримувати короткі зведення і проникливі коментарі щодо заголовків дня.

Популярність таких матеріалів пояснюється здатністю письменників перетворювати іноді нудні новини в щось веселе і швидке для читання. Замість того, щоб відвідувати різні сайти, щоб отримувати всі важливі новини дня, ви можете швидко переглянути їх прямо у себе на пошті.  Це набагато зручніше!

BBC World Service’s Global News Podcast

Цей щоденний подкаст від BBC World Service ідеально підходить для вдосконалення ваших навичок слухання. Тут ви можете слухати репортерів з усього світу, які мають різні англійські акценти (у тому числі американський, британський, австралійський та індійський) або які говорять англійською як другою мовою.

Це робить цінну практику слухання для тих, хто вивчає англійську мову, тому що в реальному світі ви будете стикатися з акцентами з усього англомовного світу.

ESPN Soccer

Любите футбол? Якщо ваша англійська на високому рівні, ESPN може бути відмінним сайтом для вас.

Ресурс пропонує всі футбольні новини, включаючи статті про історію спорту в кожній країні світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 додатків для запам’ятовування нових слів

This American Life

Цікавитеся американською культурою? Тоді, цей сайт з подкастами створений для вас.

Ви почуєте все, від особистих історій до слідчих звітів — це ідеальні матеріали для просунутої практики Listening Skills. Ви почуєте природню розмовну мову і ряд англійських акцентів. Перевірите своє розуміння англійської, використовуючи стенограми епізодів, доступні на веб-сайті.

Також нагадаємо, що зараз триває реєстрація на онлайн-курс бізнес англійської, онлайн-курс підготовки до IELTS, та інтенсивний онлайн-курс загальної англійської, рівня B1.