Де читати новини англійською: найкращі онлайн-ресурси

новости на английском

Англійською можна читати не тільки книги та блоги, але й звичайні новини. Це добре розвиває навички читання, розширює словниковий запас та автоматично покращує вашу письмову мову. Крім цього, так ви будете в курсі світових новин з перших джерел, а з розумінням повсякденної лексики легко впорається будь-хто з середнім та вище рівнем англійської.

Для тих, хто на середньому рівні англійською ще не володіє, є спеціальні сайти з адаптованими новинами. Шукайте посилання на них в кінці сторінки!

CNN

На одному з провідних світових новинних ресурсів, американському порталі CNN, більшість публікацій можна читати абсолютно безкоштовно. У той час, як інші топові сайти пропонують купити підписку і вже після цього отримати доступ до повних версій новин. У самому кінці сайту, правда, можна знайти невеликий розділ з платним контентом, але й без нього читання вам буде більш ніж достатньо.

На CNN вас чекає маса новин англійською — про спорт, політику, науку, культуру, подорожі та інше. Частина новин представлена ​​у відеоформаті, тож водночас можна прокачати й аудіювання.

новости на английском

The New Yorker

Відомий всім New Yorker – теж американський, і його теж можна читати безкоштовно!

Якщо сайт CNN з’явився як продовження телеканалу, то Нью-Йоркер став продовженням друкованого ЗМІ. Видання виходить з 1925 року і публікує не тільки новини та репортажі, але й художні твори англійською: есе, поезію, анекдоти… На сайті також можна знайти розділ з відео та подкастами на актуальні теми.

The Times

Легендарна британська газета The Times є однією з найвідоміших і найстаріших у світі. Виходить кожен день вже більше 200 років, починаючи з 1785 року!

Актуальні новини, унікальні статті та огляди від визнаних майстрів сучасної журналістики, а також кросворди та головоломки до ваших послуг за 5 фунтів на місяць. Перший пробний місяць безкоштовно, далі – на ваш розсуд.

новости на английском

Про музику: Billboard

Захоплюєтеся музикою? Тоді вам на Billboard! Абсолютно всі музичні новини зібрані на одному сайті, плюс огляди нових альбомів, всілякі рейтинги, ключові події зі світу музики, фотозвіти, авторські відео. Кожному жанру відведений окремий розділ, що дуже зручно, щоб не витрачати зайвий час. Обирайте  улюблений жанр і будьте завжди в курсі!

Про кіно: IMDb

Internet Movie Database – найбільший світовий сайт про фільми, серіали, акторів, режисерів та інших кінодіячів. До рейтингу IMDb, складеного користувачами сайту, прислухаються всі без винятку кіномани. Тут ви знайдете все про улюблені фільми, дати виходу нових серій серіалів, біографії та фото кінозірок. А за свіжими новинами зі світу кіно вирушайте одразу до розділу новин.

Про фінанси та бізнес: Forbes

Хто входить до списку найбагатших селебріті світу, скільки заробив за рік Ілон Маск, як буде виглядати новий айфон, що планують найближчим часом Instagram і Facebook, та інші новини зі світу бізнесу і фінансів чекають на вас на сайті Forbes. Основний фокус сайту – це все, пов’язане з грошима, але тут можна знайти й публікації за іншими темами, наприклад, про подорожі або комп’ютерні ігри.

новости на английском

Адаптовані новинні сайти англійською

News in Levels — незамінний сайт, який буде з вами завжди, незалежно від вашого рівня англійської! Всі актуальні новини, й навіть про вибори президента в Україні, тут представлені одразу в трьох версіях – для рівнів 1, 2 і 3.

Якщо ви не впевнені у своєму рівні англійської, ви можете пройти безкоштовний тест на сайті. Але й це ще не все! До кожної новини додається аудіоверсія та вправи для практики навичок аудіювання та письма. Ось такий корисний сайт.

VOA Learning English — спеціальний сайт для вивчення англійської за допомогою новин. Тут все публікації також розділені за рівнями володіння мовою та представлені в форматі тексту й аудіо. Ще на цьому ресурсі ви знайдете поради з вивчення англійської, відеоуроки з граматики та словники на різні теми.

Що ще почитати англійською? Рекомендуємо 7 творів світових авторів, які обов’язково прочитати всім, або 5 онлайн-журналів, призначених спеціально для вивчення англійської. Приємного й корисного вам читання!