5 онлайн-журналів, які допоможуть підтягнути свою англійську

Журналы на английском онлайн

Існує хибний стереотип, що журнали — це лише про глянець, життя зірок і плітки. Однак ілюстровані видання можуть стати справжньою знахідкою для тих, хто хоче відійти від академічного вивчення англійської та відпочити від підручників. Щоправда, до процесу читання журналів англійською варто підійти вкрай серйозно.

Насамперед, визначтеся з тематикою, яка вас цікавить, і відповідно до цього обирайте видання або ж статті в них. Починайте читати з найкоротших матеріалів, особливо якщо лише починаєте вчити мову. Довгі статті можуть видатися занадто складними для розуміння, а метою має бути не обсяг прочитаного, а рівень засвоєння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 науково-фантастичних серіалів, які варто дивитися англійською

Звертайте увагу, скільки часу ви витрачаєте на прочитання кожної статті — поступово ви почнете читати швидше, тож варто фіксувати прогрес. Якщо ви купили друкований журнал, не соромтеся вирізати незнайомі та складні слова і робити з них колажі — це чудовий спосіб запам’ятати нову лексику. А ще, не забувайте ділитися думками про прочитане в соціальних мережах.

Ви можете обрати будь-які англомовні журнали, які найбільше відповідають зацікавленням, оскільки їх є дуже багато. А також зверніть увагу на нашу добірку та читайте з задоволенням.

Hot English Magazine

Матеріали цього журналу фокусуються на процесі вивчення англійської — ідіоми, граматика, розмовні формулювання. Саме тому видання ідеально підходить початківцям. Приміром, у кожному номері ви знайдете 500 сталих виразів, які стануть в пригоді для щоденної комунікації.

Scholastic Scope

Це досить відоме видання, на яке обов’язково варто звернути увагу студентам рівня Intermediate. Кожен номер журналу містить інформативні статті на різні теми, а також короткі художні оповідання. Кожен матеріал супроводжується ілюстраціями та інфографіками, що значно полегшує розуміння. Крім того, після кожного тексту читачеві пропонують вирішити завдання та перевірити, наскільки добре він засвоїв інформацію.

English Magazine

Це один із найбільших онлайн-ресурсів для читання англійською мовою, що буде корисним як викладачам, так і студентам. У розділі “Мовні статті” розміщено велику кількість матеріалів, присвячених процесу опанування англійської та порадам, як вчитися більш ефективно і швидко. Тут можна знайти статті про сленг, розмовну мову, граматику та походження конкретних слів. А в розділі “Читання статей” ви побачите матеріали про те, як навчитися читати англійською, як регулярно тренувати це вміння та як зробити процес читання осмисленим.

Babel

Цей міжнародний журнал — справжня знахідка для тих, хто любить мови, вивчає їх з професійною метою або ж для особистих потреб. Тут можна знайти матеріали про особливості вивчення мов світу, зокрема і такі, що стосуються англійської. Всі матеріали розділено за категоріями, ви можете дізнатися більше про історію та розмаїття мов, а ще пограти в мовні ігри та виконати граматичні завдання. Особливо цінним є розділ із рецензіями на тематичну літературу — тут можна знайти поради, що почитати для заглиблення в ту чи іншу тему.

British Council Magazine

The British Council (Британська Рада) — це один із найбільш шанованих ресурсів для вивчення англійської. Їхній журнал розроблений спеціально для розвитку навичок читання в студентів. Тут публікують статті на абсолютно різні теми, що стосуються повсякденного життя та глобальних проблем — від дієтичного харчування до легалізації зброї та кліматичних змін. Кожну статтю можна також прослухати і тренувати водночас навички читання й аудіювання. Наприкінці кожного матеріалу є низка завдань для перевірки того, як ви засвоїли інформацію.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про 4 відео, які допоможуть легко розпочати розмову англійською.