10 відмінних серіалів для вдосконалення англійської

serials

Хочете послухати аутентичну англійську вимову, запам’ятати вірні інтонації та, звичайно ж, розширити словниковий запас? Тоді ловіть підбірку відмінних серіалів, завдяки яким ви освоїте сприйняття мови на слух, її розмовні й діалектичні форми… 

Рекомендуємо почати з перегляду епізодів з субтитрами або вибрати серіал, який ви вже переглянули кілька разів і майже знаєте напам’ять репліки героїв. Тоді, іноземна мова буде сприйматись легше. Мінімум одна серія в день, і ви й не помітите як круто орієнтуєтесь в англомовному середовищі.

Humans

Дія серіалу розгорнеться в паралельному світі, де надзвичайно популярні нові гаджети — високотехнологічні роботи-слуги, які зовні дуже схожі на людей. Одного такого “помічника по господарству” купує сім’я. Незабаром вони усвідомлюють, що спільне з машиною життя спричинить страшні наслідки.

House of Cards

Серіал “Картковий будиночок”, який розповідає про політичне життя США, зацікавить відвертістю та несподіваними поворотами сюжету. В ньому можна почути сучасну версію американської англійської та взнати, про що розмовляють мешканці цієї країни. 

Desperate Housewives

Серіал “Відчайдушні домогосподарки” вважають одним з найкращих для вивчення мови. Тут ви зустрінете англійську в побутових ситуаціях: спілкування в аптеці, школі, лікарні, з подругами за покером та коктейлем тощо. Плюсом серіалу є нешвидка вимова, що дає змогу точно зрозуміти, а не здогадуватись суть кожного слова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 8 крутих міні-серіалів англійською, які можна переглянути на вихідних

The Handmaid’s Tale

Серіал розповідає про світ майбутнього, в якому більшість жінок безплідні. В тоталітарній державі Гілеад, де панують жорстокі звичаї й порядки, при владі стоять військові. Головна героїня Оффред — одна з небагатьох жінок, котра може зачати й виносити дитину. Пощастило. ЇЇ направляють у спеціальний табір для підготовки служниць. Їх головний обов”язок — народжувати нащадків для еліти.

Stranger things 

Дія серіалу розгортається в 80-х роках в тихому провінційному містечку. Сприятливий перебіг місцевого життя порушує загадкове зникнення підлітка на ім’я Вілл. З’ясувати обставини сповнені рішучості рідні хлопчика, місцевий шериф і кращий друг Уїлла — Майк. Він починає власне розслідування. Майк впевнений, що близький до розгадки, і тепер йому доведеться опинитися в епіцентрі запеклої битви потойбічних сил.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 відмінних ресурсів для вдосконалення англійської вимови

13 Reasons Why

Серіал з елементами трилера та драми являє собою екранізацію однойменного бестселера Джея Ешера. За сюжетом підліток Клей Дженсон знаходить на порозі свого дому коробку, в якій лежать аудіокасети з його ім”ям. Як з’ясовується, касети належали Ханні Бейкер, котра два тижні тому покінчила життя самогубством. У свій час головний герой був закоханий в Ханну. Прослухавши касети, Клей вияснює, що він став однією з причин смерті дівчини. Ті, хто вирішить переглянути серіал англійською мовою, здобудуть чимало знань із щоденного словника, а головне — розмовних фраз на тему стосунків між протилежними статями. 

Fringe

Олівія Данем — молодий агент ФБР — змушена працювати зі штатом учених, щоб розслідувати паранормальні явища. Ви не тільки візьмете  для себе десяток розмовних фраз, але й поповните свій словниковий запас науковими термінами.

Downton Abbey

Нещодавно експерти назвали список кращих серіалів для вивчення англійської мови. Одним з них є стрічка “Абатство Даунтон”, яке розповідає про життя аристократичного сімейства Англії початку XX століття. Ця драма підійде тим, хто хоче освоїти літературну англійську.  Завдяки серіалу у вас є унікальна можливість насолодитись британською англійською.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 11 YouTube каналів, на які ви точно підпишетеся!

Gossip Girl

В основі цього легкого драматичного серіалу — радощі й біди у житті нью-йоркської еліти. Герої — десь серйозні, десь іронічні чи навіть трагікомічні, їхні долі інтригують з першої серії, а сюжет затягує.  Вам неодмінно захочеться дізнатися, що чекає їх у майбутньому. Варто починати дивитися серіал із субтитрами і блокнотом — можете зустріти безліч корисних ідіом та розмовних висловів.

Midnight, Texas

Серіал заснований на однойменній серії книг американської письменниці Шарлін Харріс. Подій містичної драми розвертаються в техаському містечку Міднайт, де разом зі звичайними людьми живуть чаклуни, упирі, відьми та інша потойбічна нечисть. Вони намагаються мирно співіснувати разом, але в якійсь момент в місті з’являється маніяк. Головна героїня серіалу на ім’я Аврора збирає невелике товариство з «незвичних» городян, щоби знайти вбивцю раніше за поліцію.

Також нагадаємо, що нещодавно ми писали про 10 сайтів для читання новин англійською