12 досягнень, якими ми пишаємося

12 фактов про ПКЦ

Нашій компанії виповнилося 12 років, і на честь такої події ми вирішили розповісти вам про 12 речей, які нас дуже радують і якими ми пишаємося. Пропонуємо пізнати нас трохи краще.

1

Ми вже 10 років є офіційним підготовчим центром до іспитів Cambridge Assessment English. Із врахуванням такого відчутного досвіду ми можемо бути певні, що студенти наших курсів підготовки до Кембриджських іспитів дійсно готові до цих випробувань і успішно пройдуть їх. Тим паче, що складати Кембриджські іспити можна також у нас, у “рідних стінах”.

Юбилей: Первый Кембриджский центр уже 10 лет официально готовит к Кембриджским экзаменам

2

У нашому центрі проходять навчання 4000+ студентів на рік. Адже, окрім підготовки до Кембриджських іспитів, ми ще готуємо до IELTS і TOEFL, а також пропонуємо курси англійської для дорослих, підлітків і дітей, для всіх рівнів мовних знань. Ба більше: ми допомагаємо засвоювати ділову, юридичну та англійську для переговорів, освіжати знання після перерви в навчанні та підтягати розмовні навички. Ми допомагаємо з найрізноманітнішими запитами. Тому до нас звертаються цілі компанії, замовляючи корпоративне навчання.

3

У 100% наших викладачів є міжнародні кваліфікації. Щоби підтримувати високу якість, ми співпрацюємо зі справжніми професіоналами, які й самі добре володіють англійською, і дійсно вміють її викладати.

4

У нас 8 академічних директорів. Це означає, що ми можемо гарантувати якість наших послуг на всіх етапах. Ви можете пройти ефективне тестування, завдяки якому потрапите до потрібної групи. У вас буде найкраща програма з найкращими підручниками, яка допоможе вам у досягненні ваших цілей, а ваш викладач буде на висоті, тому що кожен, хто працює в нас, проходить ретельну перевірку. Завдяки роботі цих людей ви зможете проходити гарні тести на перевірку власних успіхів у засвоєнні матеріалів, отримаєте підтримку під час роботи онлайн, а батьки отримують інформативні, зручні та своєчасні фідбеки про роботу дітей.

first cambridge centre team

5

Серед наших корпоративних клієнтів – такі компанії, як Genesis, AirFrance і OLX. Це, звісно, далеко не повний перелік, але нам приємно, що такі гіганти довіряють саме нам навчання власних співробітників і залишаються задоволеними результатами.

6

Ми проводимо відкриті уроки для всіх, хто хоче вивчити англійську та познайомитися ближче з нашим центром. Отже, якщо вам страшно, не зрозуміло, як проходитиме навчання, не знаєте, чи сподобається вам викладач і чи підходить формат, ви можете розвіяти всі сумніви абсолютно безкоштовно та без будь-яких зобов’язань. Якщо ви пропустили нашу вересневу серію уроків, слідкуйте за оновленнями.

7

Маємо власний блог, Facebook-сторінку, Instagram, Telegram, YouTube-канал. Стараємося, щоб у вас була можливість отримувати наші новини та корисності саме в тому форматі, який вам найзручніший.

8

Ми розвиваємо власний проект із навчання англійській дітей із дислексією. Вважаємо, що такі стани дітей, як дислексія та дисграфія, не мають ставати на заваді меті вивчити англійську – але потрібно використовувати спеціальні методи навчання. Наша програма враховує всі особливості навчання діток із таким діагнозом і передбачає використання спеціальних методик.

9

Наш офіс працює 7 днів на тиждень. Ми намагаємося завжди бути на зв’язку з нашими клієнтами,  тому наш адміністративний офіс працює щоденно. У нас ви завжди можете знайти зручний для вас графік занять: як у будні, так і у вихідні дні, і підкріпити свої знання заняттями в англійських клубах, які для наших студентів безкоштовні.

10

У кожній аудиторії завжди є чай, кава, цукерки та вода. Ми слідкуємо, щоби наші студенти не залишалися hungry, адже це заважає навчальному процесу. У нас завжди можна підкріпитися та втамувати спрагу, щоби нічого не відволікало від навчання.

11

Ми соціально відповідальні: допомагаємо благодійним проектам. Із 2017 року ми співпрацюємо з проектом «Життєлюб», забезпечуючи людей похилого віку уроками англійської. На жаль, через пандемію ми змушені тимчасово припинити ці заняття, оскільки наші учні входять до зони особливого ризику, але дуже чекаємо на наші нові зустрічі.

жизнелюбы

Влітку 2020 року наше керівництво організувало дводенний тренінг із попередження насиллю для дітей із дитячих будинків сімейного типу в Харкові. Ми сподіваємося, що це був такий же приємний досвід для маленьких підопічних, як і для нас. І, звісно ж, ми вже плануємо наші наступні кроки в благодійності.

детский тренинг

12

У нас є власна coworking zone для студентів, і це наше Grade Café. Саме тут можна не лише випити смачну каву, чай чи сік, а також підкріпитися, але і плідно провести час. Студенти тут можуть працювати над груповими проектами, готуватися до занять або робити домашку, дітки можуть почекати, поки за ними заїдуть батьки, а батьки можуть у теплі та з напоями почекати, поки дитина на заняттях.

working in grade cafe