6 відеоігор, які прокачають ваше знання англійської

Видеоигры для изучения английского

Правитель античної цивілізації чи суперковбой із Дикого Заходу — яка роль вам до вподоби сьогодні? Альтернативна реальність відеогри є непоганим способом на кілька годин вийти зі свого повсякдення, відволіктися від проблем та отримати новий досвід та емоції у процесі вирішення завдань і квестів.

Якщо ви любите відеоігри, але іноді відчуваєте, що могли б цей час витрачати на щось корисне — спробуйте англомовні версії улюблених ігор або ж програми, спеціально розроблені для тих, хто вивчає мову.

Вивчення мови в такому форматі є ефективним з кількох причин. По-перше, відеогра — більш інтерактивна, ніж прослуховування музики, відео чи аудіокниг, оскільки вимагає власних рішень гравця. По-друге, ситуації з відеоігор часто моделюють реальне життя, тож ви зможете застосовувати вивчені слова і вирази будь-де. По-третє, відеоігри самі по собі викликають азарт та бажання перемогти, а отже і заохочують вивчення мови. І нарешті, у цьому форматі вдосконалення англійської ви працюєте в зручному для вас темпі і засвоюєте знання ненав’язливо.

Тож зверніть увагу на нашу добірку найкращих відеоігор, що тренують одночасно кілька мовних навичок, поки ви відкриваєте альтернативні світи та перемагаєте злочинців.

  • Influent

Ця проста гра раз і назавжди переконає вас у тому, що вивчення мови може бути сповненим пригод і цікавинок. У ній вам потрібно вивчити сучасну квартиру та всі елементи меблів та оздоблення. Наведіть курсор на предмет, що вас зацікавив — і ви одразу дізнаєтеся, як його назва звучить та пишеться англійською. Закріпити отримані знання можна під час спеціальних вікторин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 англійських жартів, які неможливо перекласти

Під час ще  однієї міні-гри цього ресурсу ви перевтілюєтеся на пілота літака, і під час польоту збиваєте різні предмети, паралельно дізнаючись їхній переклад англійською.

Ця гра дасть змогу вивчити понад 420 іменників, прикметників та дієслів, які знаходяться в активному повсякденному вжитку в більшості англомовних країн.

  • Clifford: Make a Word

Це гра-головоломка, яка підходить навіть для початківців. У ній потрібно заповнити літери, яких бракує в словах — з одних і тих самих букв вам потрібно створити якомога більше слів. Якщо ви коректно склали слово, гра підказує вам його значення та правильне звучання. Її можна використовувати як тест для самоперевірки або як цікавий спосіб збагатити персональний словник англійської.

  • 21 Days

Ця рольова гра підходить як для початківців, так і для середнього рівня підготовки. Вона зачіпає таку важливу проблему сучасного світу, як криза біженців із країн третього світу, що шукають кращого життя в розвинутих державах. Ви зможете відчути на собі випробування, через які щодня проходить кожен емігрант, дізнатися більше про життя біженців і паралельно тренувати навички читання і вивчати нові слова.

  • Fable

Ця цікава рольова гра підходить для тих, хто знає англійську на середньому рівні, любить хороші історії та фентезі. Приміром, ви можете грати роль хлопчика, що врятувався від бандитів, втік з підпаленого села, став героєм та працює над встановленням справедливості у світі. Ви можете обирати добрі справи, спілкуватися з різними персонажами — мова гри реалістична, і всі слова та розмовні конструкції стануть у пригоді в реальному житті.

  • Orwell: Keeping an Eye on You

Ця гра складена за мотивами роману-антиутопії відомого англійського письменника Джорджа Орвелла. Ви отримуєте роль персонажа-спостерігача, завдання якого полягає у зборі інформації про підозрюваних у різних злочинах.

У цій грі ви опинитеся в складних моральних ситуаціях, будете змушені приймати часом жорстокі рішення. Гра Orwell спрямована переважно на тренування навичок читання, оскільки аудіорозповідей тут майже немає.

  • Tropico 4

Гра моделює ситуацію “холодної війни”, у якій вам пропонують роль диктатора, що керує цілим островом і повинен контролювати міжнародні стосунки. Впродовж гри ви отримуєте різні повідомлення від ваших радників, лідерів різних фракцій та послів багатьох країн.

Це може бути використано як зручний інструмент для аудіювання та читання англійською мовою, оскільки всі повідомлення супроводжуються голосовим відтворенням. Варто зазначити, що гра не підходить для початківців, оскільки в ній є багато різних акцентів англійської.

Нагадуємо, що нещодавно ми писали про 11 дивних англійських слів, які всіх збивають з пантелику.