7 фільмів про школу, які надихають вчитися

school

Початок осені — це завжди час теплих спогадів про школу, яскравих та безтурботних. Аби відчути ті емоції, з якими починався навчальний рік, пропонуємо переглянути цю підбірку тематичних фільмів мовою оригіналу.

Окрім хорошого проведення часу, ви також отримаєте користь у вивченні іноземної мови. Адже коли ви дивитеся фільми англійською ви розширюєте свій словниковий запас, тренуєте правильну вимову та вдосконалюєте Listening.

The Ron Clark Story

Сюжет фільму заснований на реальних подіях. Шкільний вчитель Рон Кларк має хорошу репутацію і його клас займає високі показники навчання. Однак місцеві прийняті стереотипи обмежують рамки й не дають молодому педагогу розкрити свій потенціал. Він вирішує виїхати в Нью-Йорк де влаштовуватися в школу з дуже поганою славою. Учні цієї школи діти з неблагополучних сімей. Але молодого вчителя це зовсім не лякає, навпаки, він застосовує всі свої навички, знання, вміння і любов до дітей, Рону вдається домогтися несподіваних і просто приголомшливих результатів.

The Breakfast Club

П’ятеро випускників проштрафилися перед школою. За це їх зобов’язали приїхати в вихідний, щоб спокутувати свою провину. Помічник директора дає їм завдання. Всім потрібно написати есе. Але, шкільне покарання, через яке їх залишили в одному класі — змінило все. Воно змінило кожного з них, їх думки та ставлення до себе.

Фільм одночасно дитячий і філософський. Мабуть, один із найкращих фільмів на тему школи та учнів. Вартий того, щоб переглядати його щороку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 8 хитросплетених скоромовок, які прокачають вашу англійську вимову

 Freedom Writers 

Молода викладачка після отримання диплома вибирає одну з найскладніших шкіл в якій запроваджено “інтернаціональна програма”, оскільки свято вірить в те, що не повинно бути расового поділу між учнями. Вона знала, на що йде, проте реальність виявилася набагато важче, ніж вона могла собі уявити. Учні через расові сутички перебували на межі виживання де панує один принцип — виживає найсильніший. Не шкодуючи власних сил і грошей їй вдається завоювати довіру учнів і вплинути на їх світогляд. Фільм знятий на реальних подіях.

Pay It Forward

Головний герой картини відчуває себе самотнім. Його мама розривається між роботами, а на дозвіллі Арлін приділяє уваги алкоголю, а не дитині. Що може зробити маленький хлопчик в надії змінити ставлення мами? Простий вчитель природознавства змінює світогляд Тревора. Просте шкільне завдання надихає Тревора на благу місію, сенс якої зробити світ добрішим. 

Ключовою темою фільму є не школа, а роздуми про добро та відносини між людьми в загальному. Фільм складний, філософський, життєвий.

Dead Poets Society

Викладач коледжу Джон Кітінг виділяється серед своїх колег неординарними підходами до процесу навчання, а також оригінальним стилем викладання. 

Ловіть момент! Саме цьому новий вчитель намагається навчити учнів приватної школи. І вони починають його слухатися: закохуються, прагнуть грати в театрі, влаштовують читання віршів посеред ночі.

Бо життя — це не лише навчання та кар’єра. Треба встигати любити, знаходити вірних друзів, робити те, до чого лежить душа. Встигати жити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 3 надійних способи розширити свій словниковий запас

The Art of Getting By

Джордж — асоціальний інтроверт, який переживає підліткову кризу. Він замкнутий, і будь-яке правило викликає у хлопця бурхливий протест. Його філософські роздуми відверто песимістичні, і не відповідають реальності. 

Але, одного разу він знайомиться з дівчиною, яка дає хлопцю поштовх. Ходить з ним на вечірки, знайомить з новими людьми, та, найголовніше — надихає закінчити картину, домашню роботу для художнього класу.

Detachment

Він — вчитель на заміну. Його робота — тимчасово викладати англійську мову та літературу в школах. Він потрапляє в проблемну школу, де учні звикли до насилля, грубощів, лайки, зневаги. Вони не поважають викладачів та не вірять їм, а викладачі не вірять в них. Ці діти впевнені, що в них немає майбутнього і ніхто з дорослих не намагається переконати їх у зворотному. Вчитель на заміну спробує донести до них цю думку, не зважаючи на те, наскільки складне випробування на нього чекає.

Також нагадаємо, що нещодавно ми писали про те, чи добре, коли викладач майже не розмовляє на заняттях англійської?