8 крутих міні-серіалів англійською, які можна переглянути на вихідних

serials-for-learning-english

Дивитися серіали англійською — чудовий спосіб вдосконалити знання мови та водночас приємно провести час. Якщо ви не хочете витрачати багато часу на перегляд довгих багатосезонних серіалів, існує прекрасна альтернатива — міні-серіали. Всього кілька епізодів стануть для вас джерелом нової лексики та чудовим способом навчитися сприймати мову на слух — з усіма її акцентами та сленговими конструкціями.

Kidding


Серіал розповідає про зірку дитячого телебачення Джеффа, який проходить через кризу на роботі та в особистому житті. Але попри недозволені внутрішні суперечності, він продовжує усміхатися і веселити інших. У епізодах дуже жива мова, насичена крилатими виразами.

The Haunting of Hill House

Атмосферна екранізація містичного роману Ширлі Джексона. Сюжет розгортається паралельно у двох часових відрізках та розповідає історію родини, яка якийсь час жила в будинку, населеному примарами. Роки по тому трагедія змушує їх повернутися в той будинок і зустрітися віч-на-віч зі злом, що мешкає  в його стінах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 19 корисних словосполучень, які зроблять вашу розмовну англійську яскравішою

Ordeal by Innocence

Екранізація однойменного детективного роману Агати Крісті. Таємнича атмосфера, прекрасна операторська робота, разом з героями ви ходите психологічними лабіринтами, отримуючи деталі, які поступово ведуть до розгадки. Досягнуто той самий ефект, що й при читанні книги: головний детектив тут – ТИ.

And Then There Were None

Британський міні-серіал в жанрі драми та трилера, знятий за мотивами роману Агати Крісті «Десять негренят». Практично безлюдний острів, дивний будинок на відшибі, тут — десять людей, десять доль, десять покарань і тільки один вбивця. Хто він?

11.22.63

Не обійдемося без адаптації Стівена Кінга. Багатосерійна стрічка “11.22.63” точно сподобається запеклим прихильникам письменника. Сюжет побудований навколо переміщення у часі та прив’язаний до важливої події американської історії — вбивства президента Джона Кеннеді. Джеймс Франко грає шкільного вчителя, який отримує можливість переломити хід історії. Але не все так просто, й історія пручається змінам. Готуйтеся до неочікуваних висновків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 сайтів, які прокачають ваші Listening Skills до нового рівня

Band of Brothers

Дія відбувається в часи Другої Світової війни, ми стежимо за підготовкою роти американських десантників до перекидання за лінію фронту, а згодом спільно з героями переживаємо їх найважчий і доблесний військовий шлях при виконанні важливих операцій на території Франції, Голландії, Бельгії ….

Patrick Melrose

Патрік Мелроуз — молодий самовпевнений чоловік, який одержує звістку про смерть батька. Він не відчуває жалю і не може зрозуміти, як інші люди можуть захоплюватися цією людиною, оскільки батько завжди ставився до нього жорстоко. Він не бачив його турботи й любові та постійно чув лише закиди та невдоволення. Патрік впевнений, що тепер він знайде абсолютну свободу і почне новий етап у своєму житті … Переглянувши серіал англійською ви отримаєте чимало розмовних фраз із щоденного словника та послухаєте чудовий британський акцент Бенедикта Камбербетча

Chernobyl

Американський історичний міні-серіал відтворює хроніку подій відразу після аварії на Чорнобильській АЕС. Розповідає про мужність та самовідданість людей, які кинулися на порятунок Європи від наслідків найстрашнішої техногенної катастрофи в історії. 

Також нагадаємо, що нещодавно ми писали про те, як вивчати англійську за допомогою діснеївських мультиків і фільмів