Англійська для піарників і журналістів: книги та блоги, які гріх не читати

Английский для пиарщиков и журналистов

Сьогодні розбираємося, де вчити англійську піарникам і журналістам, аби процес комунікації був ще простішим. Щоб відчувати себе впевнено в професії та володіти спеціалізованою лексикою, ми підібрали книги англійською, які повинен прочитати кожен професіонал.

Trust Me, I’m Lying: Confessions of a Media Manipulator

Ryan Holiday

Нам постійно брешуть. Домогосподарки з реклами на ТБ, щасливі пари на білбордах, здорові блогери в соцмережах, веселі ведучі ранкових шоу на радіо. Всі брешуть. І ця книга саме про це.

Вона показує, як ЗМІ роблять людей беззахисними перед надуманою брехнею, демонструє інструменти впливу на суспільство. Тож піарникам буде корисна для вивчення механізмів і важелів.

Contagious: Why Things Catch On

Jonah Berger

Цей бестселер New York Times пояснює, чому деякі продукти та ідеї стають вірусними. Автор книги та професор маркетингу Йона Бергер стверджує, що всупереч поширеній думці, реклама — це не те, що робить щось популярним, а секретна наука, яка складається з особливостей специфічної соціальної передачі ідей.

Якщо вам цікаво, чому одні продукти стають дуже популярними, в той час, коли інші пропадають з ринку безслідно, відповіді з прикладами ви знайдете саме в цій книзі.

Writing Tools: 55 Essentials for Every Writer

Roy Peter Clark

Легендарні «50 прийомів письма», написані Роєм Пітером Кларком — це 30 років досвіду в журналістиці, професійному письменництві та навчанні письменницької майстерності. Це класика, яку повинні прочитати всі PR-менеджери.

The Social Media Marketing: The Next Generation of Business Engagement

Dave Evans with Jake McKee

Ця книга — хороший путівник, з якого потрібно починати подорож у світ маркетингу в соціальних мережах. Ви дізнаєтеся, як величезні неповороткі компанії-гіганти справляються з мінливим і динамічним світом соціальних мереж, як імплементує новинки, з якими проблемами найчастіше стикаються. Автори нікого не здивують зараз, повідомивши важливість соцмереж для будь-якого бізнесу. Але варто це прочитати ще раз англійською.

Strategic Marketing

Andrew Whalley

Введення в стратегічне управління маркетингом. Книга охоплює сучасний маркетинг, пов’язує сучасну і класичну теорію з маркетингом як в академічному, так і в практичному плані, забезпечуючи міцну основу для розуміння маркетингу. Цінне джерело інформації для піарників, маркетологів, менеджерів і студентів цих спеціальностей.

Які блоги читати піарнику?

Holmes Report

Для всіх, хто цікавиться новинами про великі компанії, їхні рухи на ринку, взаємопоглинання та нові рекламні прийоми.

Meltwater

Сучасна легка подача, гейміфікація та візуалізація всюди, приклади зрозумілою мовою, кейси, вебінари, репорти й електронні книги. Зрозуміло, чому цей блог дуже любить молодь. Радимо читати.

Muck Rack Daily

Професійно, читабельно, просто в навігації. Зручний блог, де можна вивчати кейси великих американських компаній, почитати статті блогерів. Прекрасне джерело вузькоспеціалізованої лексики та новин.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про запитання в англійській мові: типи, правила та підказки.