Англійська вимова: 5 відео, які навчать вас говорити правильно

Английское произношение: 5 видео, чтобы говорить правильно

Ми завжди нагадуємо, що для комплексного вивчення англійської потрібно підключати всі канали сприйняття інформації. А це значить багато читати мовою оригіналу, вивчати граматичні правила, тренувати навички аудіювання (слухати пісні, подкасти, радіо, дивитися серіали та фільми), а також практикувати усне мовлення.

Зупинімося на останньому пункті. Говорити англійською вам доводиться в подорожах, відрядженнях, на роботі з колегами та замовниками та й просто гуляючи по місту, якщо іноземець уточнить у вас дорогу або попросить порадити йому хороше кафе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 4 відео, які допоможуть легко розпочати розмову англійською

Щоб не виникало ступору та бар’єру, ясно, що потрібно вчити лексику і знати граматичні особливості, щоб оформити слова в грамотне речення. При цьому не варто забувати важливий момент: ви також повинні звучати англійською зрозуміло, чітко і правильно. Сьогодні пропонуємо звернути увагу на вимову. Нижче 5 відео, які вам з нею допоможуть.

How to pronounce “OF” like a native English speaker

Деякі слова не завжди звучать однаково в усіх ситуаціях, особливо коли носії англійської говорять швидко. У цьому короткому та простому відео вас навчать вимовляти прийменник «OF». 

Наприклад, чи знаєте ви, що носії вимовляють «A LOT OF» як «ALOTTA»? Розуміння того, як вимовляють слова, також дуже допоможе в аудіюванні.

PRONUNCIATION of English Words with an -ON Ending

«Bacon», «salmon», «luncheon», «fusion», і «pigeon». Що спільного у цих слів? Правильно, закінчення -on. Але їх вимова абсолютно різна! Викладач зібрала список з більш ніж 20 слів, які закінчуються на -on і вимова яких не очевидна. 

Ви навчитеся вимовляти всі ці слова та отримаєте фонетичне написання для кожного з них. А ще це непогане тренування вокабуляру.

Speak English FAST, like a native speaker: 3 methods

Коли носії англійської говорять швидко, чіткі межі між словами зникають, і це створює враження швидкої розмови. Насправді, носії мови не розмовляють швидше, ніж зазвичай, просто звуки в їх вимові поєднуються один з одним більш плавно, ніж ми звикли.

Відповідно, з’являються деякі зміни у вимові. У реченні можуть пропадати цілі звуки або навіть їх сполучення, окремі звуки зливаються, а в деяких випадках з’являються нові.

Sound like a native speaker: Delete the ‘H’!

Ви вже помітили, що, коли носії мови говорять швидко, вони часто скорочують свої слова або навіть повністю викидають деякі звуки. Це ускладнює розуміння швидкої мови для тих, хто вивчає англійську мову, тому що слова не вимовляються повністю. У цьому відео вам розкажуть, в яких випадках носії пропускають «Н» і як це звучить.

Sound more natural in English: Learn and practice 5 FRONT VOWELS

Sound more natural in English: Learn and practice 5 FRONT VOWELS

Дуже корисний урок! Адже, неправильно вимовивши тільки один звук, ви можете вжити ненормативну лексику, а не «папір» або «пляж».

У цьому відео вас навчать працювати з голосними, правильно їх вимовляти, і покажуть, як повинні виглядати ваші рот і губи при цьому. Ви порівняйте голосні між собою, а також вивчите символи міжнародного фонетичного алфавіту (IPA) для них.