Доктор Хаус відпочиває: 7 шедевральних серіалів про лікарів англійською

Медицинские сериалы на английском

Якщо вам подобаються серіали про медиків, але ви більше не можете дивитися «Доктор Хаус» або «Клініка», ця добірка для вас. Вибирайте зі списку серіали англійською та вдосконалюйте свій вокабуляр.

The Knick

Цей серіал — справа рук відомого американського режисера, продюсера і сценариста Стівена Содерберга. Володар «Золотої пальмової гілки» Каннського кінофестивалю, «Оскара» і двох «Еммі» взявся створення серіалу про медиків, в результаті вийшов неймовірний матеріал.

Жахливі картини реалій ХХ століття, де швидка допомога — це старий візок, наркоз — втрата свідомості від болю, а порятунку пацієнтів — рідкісна удача.

Глядачі занурюються в життя нью-йоркського шпиталю Нікербокер, де лікарі борються за життя своїх пацієнтів без технологій, без потрібних ліків. На чолі лікарні — головлікар Джон Теккері, якого зіграв неперевершений Клайв Оуен. Геніальний наркоман, який протягом усього серіалу намагається позбутися своєї залежності.

Його мета — світле майбутнє медицини, відкриття, які врятують мільйони. Але на шляху до цього лікарю доводиться стикатися з великими втратами, лікарськими помилками, літрами крові, докорами і сльозами родичів.

A Young Doctors Notebook

Таким Деніела Редкліффа ви точно ще не бачили! Відразу після закінчення медичного університету юний, але дуже ідейний, Володимир Бомгард (Деніел Редкліфф) відправляється в лікарню в російській глибинці.

За вікном 1917 рік, а значить про технології, медикаменти і поради більш кваліфікованих колег і мови бути не може. Допомагають молодому лікарю медсестра Ганна, молода акушерка Пелагея і фельдшер Лукич. Знань Редкліффу явно не вистачає, тому за порадою він звертається до дорослого себе (Джон Хемм). А якось навіть з операції втікає, щоб пошукати в підручнику рішення проблеми.

В основі британського серіалу — цикл оповідань Михайла Булгакова «Записки юного лікаря», так що якісна чорна комедія вам гарантована.

Body of Proof

У цьому серіалі автори поєднали геніальні рішення медика і розслідування злочинів. Подвійна інтрига, так би мовити. Меган Хант, в минулому нейрохірург, повинна була відмовитися від практики. В результаті аварії вона втратила потрібну чутливість в руках, що закінчилося смертю пацієнта. Цей трагічний випадок перекреслив її життя. Вона втратила улюблену роботу, чоловік подав на розлучення і забрав їх спільну доньку.

Єдине, що залишилося в житті Меган — це можливість працювати судово-медичним експертом. Тут Хант і покаже, на що вона здатна.

Emily Owens M.D.

Ще один серіал про молодого лікаря і про те, як вона пробиває собі шлях. Емілі Оуенс тільки закінчила медичний і отримала можливість проходити інтернатуру в лікарні Денвера. Дівчина буде працювати з досвідченим кардіологом і набиратися досвіду, її університетська любов Уїлл Коллінз теж проходить інтернатуру в цій лікарні. Мрія, а не життя. Але виявляється, все не так-то й просто.

Угруповання і клани, хитросплетіння і інтриги, війна за коханого і пристрасті – ось, ніж виявляється для дівчини робота. Доросле життя — це не університет, ніколи не потрібно здаватися. Але чи витримає Емілі?

Casualty

Лондонський шпиталь — це найкраща лікарня Британії в минулому столітті. Незважаючи на відсутність передових технологій, перев’язувальних матеріалів і навіть інструментів, тут за тими мірками якісно надавали допомогу. А найголовніше, що в лікарню могли звернутися абсолютно різні люди — від жебраків до представників вищого класу. Допомогу надавали всім однаково.

Запорука успішної і злагодженої роботи всього медперсоналу — сувора дисципліна і правило ніколи не заводити романи на роботі. Тому, коли медсестра Ада Рассел отримує від лікаря Волтона пропозицію вийти за нього заміж, вся система руйнується.

Green Wing

Ситком про медичних працівників вигаданого шпиталю в Британії. Хоча дія розгортається в стінах лікарні «Іст-Хемптон», ви не побачите ні історії хвороб пацієнтів, ні геніальних рішень їх проблем. Вся історія побудована навколо лікарів цього лікувального закладу. Чіткого сюжету немає, серії об’єднують між собою винятково взаємовідносини персоналу. А вони, повірте, ну дуже дивні.

Nip Tuck

Шон МакНамара і Крістіан Трой — друзі, а ще власники клініки пластичної хірургії в Майамі. Вони настільки добре тямлять у своїй справі, що до них буквально вишиковується черга з охочих змінити свою зовнішність.

І все б добре, якби не різні погляди на життя — один з лікарів жадібний і піде на все заради грошей, другий — навіть безкоштовно попрацювати не проти, щоб допомогти пацієнтам. Гроші, слава, мораль, суперечки та нові красиві обличчя з часом некрасивими душами — про це «Частини тіла».

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про 5 британських серіалів для довгих зимових вечорів.