Англійська для IT-спеціалістів: 13 корисних ресурсів

IT

Англійська мова — це must know для IT-фахівця. Адже велика частина навчальних матеріалів та новин про розробки у галузі IT публікується англійською мовою. Тому аби бути конкурентоспроможним на ринку, працювати з англомовними ресурсами та розуміти всі нюанси потрібно володіти технічною англійською.

Реєструйтеся на спеціалізований курс English for IT створений для тих, хто працює у сфері IT й хоче вдосконалити свою англійську для професійних цілей.

Програма курсу передбачає покращення усіх мовних навичок, необхідних для спілкування та листування з колегами чи керівником на професійні теми, вивчення особливостей написання супровідної документації, робочих листів і резюме, а також засвоєння навичок для успішного проходження інтерв’ю англійською.

А також ми зібрали для вас 13 корисних ресурсів, які стануть у пригоді не лише програмістам, а й усім, хто працює у сферах, пов’язаних з інтернет-технологіями.

TechTerms

Це безкоштовний онлайн-словник комп’ютерних термінів, які посортовані за категоріями. Сайт дає детальне роз’яснення для кожного поняття та приклади використання. А також тести, завдяки яким ви зможете закріпити свої знання. 

Computer Hope

На сайті ви знайдете більш ніж 15 000 комп’ютерних термінів з поясненнями та прикладами. Окрім цього вам запропонують прочитати корисну статтю, пов’язану з терміном, який ви шукали. Це дозволить вам  зрозуміти, як вживається слово в контексті і краще запам’ятати його.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 відмінних ресурсів для вдосконалення англійської вимови

Multitran

Англо-російський словник також стане вам у пригоді для перекладу. У словнику описані значення слів для різних категорій. Щоб отримати правильний переклад терміна, дивіться переклад слова поруч з приміткою «комп.» (Комп’ютерні терміни).

English4it

На цьому ресурсі  можна шукати термін самостійно, а можна вибирати зі списку. До всіх слів йде озвучка та приклад використання. Значення термінів пояснюється простими словами англійською мовою.

IT

Computerlanguage

Ще один словник комп’ютерних термінів англійською мовою. Введіть незнайоме слово в рядок пошуку і дізнайтеся всі його значення.

BusinessEnglishSite

Цей корисний ресурс підійде для багатьох професіоналів з різних сфер. Тут зібрано багато корисних тестів, які допоможуть запам’ятати правила вживання IT-лексики в контексті та вдосконалять граматику. 

BlairEnglish

Популярний сайт, який надає серію безкоштовних і швидких онлайн вправ на вивчення лексики в технічних текстах. Тут жирним шрифтом виділено нові слова, а нижче подано тест на закріплення цього вокабуляру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 12 корисних Telegram-каналів для тих, хто вивчає англійську

Herdingcode

На цьому вебсайті зібрані тематичні подкасти із скриптами, які допоможуть вам практикувати Listening skills і вчити нові слова, пов’язані з IT.

Se-radio 

Освітній ресурс з подкастами, в якому експерти зі світу програмної інженерії підіймати актуальні питання, що будуть корисними для професійних розробників програмного забезпечення. І все це англійською.

Talkpython

Щотижневі подкасти для програмістів у форматі 45-хвилинної неформальної розмови з експертами галузі. Багато розмовних фраз, скорочень та корисних термінів.

Developer Tea

Короткі цікаві подкасти для розробників, розраховані на те, щоб вписатися в вашу обідню перерву.

Google Developers

На цьому YouTube каналі регулярно публікуються огляди заходів, освітні серії, передові методики, поради та останні оновлення програмних продуктів і платформ.

ProgrammingKnowledge

Відеокурс, створений щоб навчити новачків основам програмування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 25 найпоширеніших бізнес абревіатур, які варто знати кожному