7 безкоштовних сайтів, які відшліфують вашу вимову до ідеалу

7 сайтов для бесплатного общения на английском

Що потрібно, аби навчитися вільно розмовляти англійською? Звісно, спілкування! З англомовними друзями, на курсах розмовної англійської або на Speaking Clubs. А ще можна пошукати співрозмовника на спеціальних сайтах, створених для тих, хто вивчає англійську (і не тільки). Ви зможете розмовляти за темами спільних інтересів, вчити англійську та водночас стати для когось вчителем української або знайти друга для листування. Обирайте, що вам більше до душі та не гайте часу!

1. Easy Language Exchange

Понад 100 000 користувачів сайту чекають на вас, щоб поспілкуватися англійською. Співрозмовники підбираються за рівнем англійської. Спілкування за інтересами, блог з корисними порадами від викладачів і студентів, а також форум, де ви можете запитати поради на будь-яку тему з галузі англійської — до ваших послуг. Відмінний сервіс, щоб прокачати розмовну англійську та вимову!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Станьте ходячою енциклопедією з 28 англійськими ідіомами зі словом WALK!

7 сайтов для бесплатного общения на английском

2. Conversation Exchange

Практикуйте розмовну англійську або знайдіть друга з листування у Skype чи Windows Messenger! А, може, вас цікавить клінгонська або міжнародна мова жестів? Це теж можна. І ще знайти незвичайні навчальні матеріали та лайфхаки. Але найцікавіше – тут ви можете знайти нейтів спікерів зі свого міста та домовитися зустрітися оффлайн, щоб практикувати розмовну мову при особистих зустрічах.

3. italki

Спілкуйтесь англійською, іспанською, німецькою та іншими мовами з більш ніж 10 000 викладачів! Беріть участь у дискусіях, вчіться за допомогою відео, аудіо та зображень. На italki ви і самі можете стати вчителем і завантажувати свої навчальні матеріали та ділитися ними з іншими студентами з 170 різних країн. Але, звісно, тільки якщо знаєте англійську (або, наприклад, російську) достатньо добре.

4. The Mixxer

Цей сервіс працює за принципом попереднього. Але, крім того, готовий трохи допомогти вам розговоритися. Погодьтеся, не всім просто взяти й почати спілкування з абсолютно незнайомою людиною, ще й англійською! Тому тут вам запропонують цікаві теми для розмови. Перегляньте декілька, і, цілком можливо, у вас теж з’являться свої чудові ідеї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Англійська у Skype: переваги та що необхідно для занять

7 сайтов для бесплатного общения на английском

5. My Language Exchange

Понад 3 мільйони користувачів із 175 країн готові допомогти вам вдосконалити англійську та 163 інших мови! Крім того, що на цьому сайті ви вчитеся самі та навчаєте інших мові, яку самі добре знаєте, тут можна влаштовувати розмовний онлайн-клуб. Об’єднуйтеся в групи до 4 осіб і вчіть один одного – половина заняття англійською, половина – українською, російською або іншою мовою, якою ви володієте! Плюс онлайн-бібліотеки, словникові ігри та онлайн-листування.

6. InterPals

Своєрідна соціальна мережа для пошуку друзів з листування. Насправді з ними, звісно, можна не лише листуватися, а й розмовляти. Крім цього, тут шукають супутників для подорожей і дізнаються про нові неймовірні напрямки, куди можна відправитися разом.

7. Busuu

Автори сайту та додатку впевнені, що всього за 10 хвилин в день можна відчутно поліпшити рівень володіння англійською мовою. І це справді так, особливо якщо не прогулювати та займатися щодня. Тут на вас чекають інтерактивні уроки з граматики та розширення словникового запасу, а також нейтів спікери, готові поспілкуватися з вами. Команда сайту знайшла незвичайний і дуже гарний спосіб показати вам ваш прогрес у навчанні: займаючись, ви вирощуєте свій віртуальний сад. Кожне виконане завдання робить ваш сад більше та яскравіше!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 15 британських фільмів, які ви терміново захочете подивитися англійською