Внаслідок пандемії та повномасштабного вторгнення формат онлайн-зустрічей став найбільш прийнятним для більшості сфер життя, оскільки це безпечно та швидко! Він використовується як для роботи, так і для навчання.
Якщо ж ви є батьками першачка або маєте бажання, щоб дитина почала навчатися на курсах в онлайн-форматі — цей матеріал для вас. У ньому ми розглянемо поради та вправи, що допоможуть вам зробити навчання малечі перед екраном максимально комфортним та продуктивним!
Підготовка до онлайн-навчання
Встановіть розпорядок дня
Розпорядок, хоча б приблизний, дозволяє дітям привчатися до дисципліни та структурувати день. Спробуйте разом з дитиною спланувати її тиждень!
В процесі прислухайтесь до побажань дитини та обговоріть готовий план. Для того, аби в дитини була мотивація виконувати заплановане — поясніть, чим це може бути корисним у майбутньому.
Поговоріть з дитиною про формат
Перед початком навчання в онлайн-форматі варто пояснити дитині, що це таке: поговоріть про причини та особливості такого виду навчання.
Розкажіть, що всі одногрупники, яких дитина бачить на екрані, так само сидять перед компʼютером у себе вдома.
Така пояснювальна робота дозволить дитині впевненіше почувати себе на уроках та розуміти, чому для навчання їй не варто сідати за шкільну парту.
Оберіть якісні курси
В контексті організації навчання та перебігу уроку онлайн-формат є складнішим, аніж уроки в аудиторії. Саме тому для старту навчання дитини варто обрати центр, який має великий досвід онлайн-роботи.
Радимо вам уважно вивчити пропозиції шкіл з вивчення англійської мови, звернувши увагу на кваліфікації викладачів та загальний досвід роботи центру.
Своєю чергою, Cambridge.ua пропонує групи онлайн-навчання для дітей віком від 6 до 12 років, а також підлітків у віці від 12 до 17 років. Навчання відбувається в групах, створених на основі рівня знань дитини та її віку, а отже, фразу «чому всі все розуміють, а я ні» ви точно не почуєте!
Викладачі нашого центру мають не лише високий рівень знань англійської мови, а й навички викладання, що підтверджують міжнародні сертифікати. такі як CELTA та DELTA
Це дозволяє спеціалістам правильно доносити інформацію та створювати комфортну атмосферу на уроці.
Бажаєте, аби дитина навчалася в експертів? Наші менеджери завжди раді допомогти вам обрати потрібний курс та групу!
Перевірте наявність необхідного приладдя
Онлайн-формат навчання — особливий, адже потребує наявність не тільки підручника, зошита та ручки, а й компʼютера чи телефону з хорошою камерою та мікрофоном.
Перед початком навчання варто перевірити наявність необхідних гаджетів та приладдя для навчання!
До того ж не варто забувати про правильний приклад від батьків: якщо ви серйозно поставитесь до підготовки, то й діти матимуть таке ставлення до навчання!
Підготуйте робоче місце
Допоможіть дитині підготувати робоче місце! Перш за все, учню має бути зручно, а все потрібне приладдя — повинно бути під рукою. У такому разі дитина зайвий раз не буде відволікатись від слів викладача.
Також варто розповісти дитині про правильну посадку перед екраном комп'ютера чи ноутбука та відстань від очей!
До речі, аби краще чути одногрупників та викладача, й не відволікатися на зовнішні звуки — рекомендується використовувати навушники.
Як підтримати дитину?
Допомога на перший заняттях
Іноді дітям може бути простіше пристосуватися до нових умов навчання та групи людей, якщо поряд будуть батьки. Тож радимо поговорити з малечею та запитати, чи хотіла б вона цього.
Якщо відповідь буде позитивною, намагайтеся бути поруч із дитиною під час заняття, проте не відволікайте її.
Ви можете за допомогою умовних жестів підбадьорювати дитину, наприклад, піднімаючи великий палець вгору чи посміхаючись!
Поговоріть наприкінці дня
Запитайте, чи сподобалось дитині заняття та як вона себе почуває після нього. Це дасть малечі відчуття підтримки та розуміння, що у випадку непорозумінь з одногрупниками або проблем із навчанням — вона завжди може звернутися до вас.
Що робити під час навчання?
Допомагайте практикувати вивчене
Процес навчання дитини варто залишити експертам, а от допомога після занять за чітко окресленою процедурою зайвою не буде!
Проконсультуйтеся з викладачем малечі, які вправи спеціаліст проводить на уроці та які з них ви можете повторювати вдома. Уважно слідуйте за порадами експерта.
Нагадування інформації в такий спосіб дозволить дитині продуктивно повторити вивчене та не відчувати стрес в процесі.
Попросіть дитину навчити вас
Якщо ви не знаєте англійської або можете зіграти таку роль, попросіть дитину стати вашим вчителем на деякий час. Ви побачите, що діти із величезним задоволенням погодяться вам допомогти та дуже пишатимуться тим, що можуть чогось навчити батьків.
Така рольова гра допоможе дитині повторити вивчене, навіть не помітивши елементу навчання.
Перевірте домашнє завдання
Поясніть дитині, що домашні завдання — це можливість перевірити та закріпити інформацію, отриману на занятті. Переконайтеся, що малеча вчасно та якісно виконала вправи!
Не забувайте хвалити дитину
Помічайте маленькі досягнення або старанність дитини у вивченні англійської та намагайтеся похвалити її за це! Приємні коментарі від батьків позитивно впливають на мотивацію дитини до навчання.
За бажанням, ви можете створити власну систему заохочень. Наприклад, нагорода за конкретну кількість виконаних домашніх завдань.
Памʼятайте, що організацію навчання варто залишити експертам, а задача батьків — максимально підготувати дитину до онлайн-навчання та підтримувати її в процесі.
Таким чином ви можете допомогти малечі вчитися не тільки просто та цікаво, а й продуктивно!
Дякуємо за ваш коментар! Після модерації ми опублікуємо його на нашому сайті :)