Ігри для дітей і дорослих для вивчення нової англійської лексики

Dixit в Киеве

Дорослим, які вивчають англійську, не варто нехтувати іграми, як способом вивчення мови. Адже так простіше запам’ятовуються всі слова та граматичні правила, вибудовуються чіткіші асоціативні зв’язки, а в процесі гри долається бар’єр у використанні англійської. Пропонуємо добірку ігор, з якими англійська стане ще веселішою.

Dixit

У суботу, 18 серпня, у нашому освітньому центрі пройде гра Dixit, до якої може долучитися кожен охочий — достатньо зателефонувати за одним із номерів, вказаним на сайті, та зареєструватися.

Dixit в Киеве

За правилами гри, кожному учаснику видаються карти, на яких є лише зображення. Кожен гравець по черзі вибирає карту та має будь-яким способом пояснити, що на ній зображено, не називаючи конкретно. Інші ж шукають у себе малюнки, що найбільше підходять до опису. Потім усі карти збирають, перемішують, розкладають в довільному порядку. І тоді головне завдання гравців здогадатися серед багатьох чужих карт, про яку саме розповідав мовець.

Гра Dixit чудово розвиває фантазію, тренує навички говоріння. Хочете спробувати, тоді поспішайте зарєструватися у наш Game Club.

Academy Island

Практикуйте англійську з нашою грою Academy Island. Ви граєте прибульцем, який має вивчати мову для буденних ситуацій. Гравці Academy Island повинні пройти різні рівні складності, допомагаючи прибульцю використовувати англійську мову в різних ситуаціях, таких як покупки в пекарні та похід в галерею чи бібліотеку. Наша гра розроблена таким чином, щоб допомогти учням покращити свою англійську мову весело.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 сайтів, де вчити англійську лексику дорослим

Monkey Puzzle

Ще одна чудова онлайн гра для вивчення англійської — це Monkey Puzzle від Cambridge English. У 8 міні-іграх ви вирушите у пригоди з нашою Мавпочкою. Пройдетеся її улюбленими місцями та разом з цим перевірите свою англійську. Лише пройшовши рівень, ви маєте змогу розблокувати наступний. Кожен новий рівень має вищий ступінь складності, тож закінчите пригоди ви справжнім експертом веселих подорожей. Найбільше в грі практикуються навички читання.

Alias

Неймовірно весела і корисна гра, де головне завдання максимально швидко пояснити своїй команді слова з картки, не використовуючи при поясненні однокореневих слів. Чим більше слів вгадає команда, тим більші шанси на перемогу. Чудово розвиває швидкість мислення, говоріння та, звичайно, зближує.

20 запитань

Ця гра тренує лексику та закріплює знання структури загальних запитань в англійській мові. Суть її полягає в тому, що один гравець загадує слово, а інші учасники намагаються дізнатися, що це. Проте запитувати можна лише так, що відповідь була так чи ні. В учасників є можливість поставити 20 запитань, після цього вони починають вгадувати слово.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про 8 виступів TED, які мотивують негайно вивчити англійську.