Магія білої футболки на словах Вікторії Бекхем, Бреда Пітта та в англійських висловах

Магия белой футболки на словах Виктории Бекхэм, Брэда Питта и в английских выражениях

Навіть якщо ви не захоплюєтеся модою, і вам однаково, що надягти сьогодні, цей елемент гардеробу у вас є, і не один. Швиденько відкривайте шафу та рахуйте.

Раз – футболку винайшов геній, тому що поєднати простоту та стиль, погодьтеся, це вау-ефект.

Два – зручність футболки не описати словами, тому що вона й у холод, і в спеку з вами та на вас.

Три – таку шалену популярність має хіба що королева Єлизавета та платформа Нетфлікс.

Рахувати можна безкінечно – і щоразу називати все нові та нові переваги одежини, але перш ніж занурити вас у невеличку історію, прочитайте та запам’ятайте:

Branded Tshirt – фірмова футболка.

What does your Tshirt say? – що написано в тебе на футболці?

Those shoes dont go with that Tshirt – це взуття аж ніяк не підходить до тієї футболки.

Been there, done that, got the T-shirt – це ми вже проходили.

Людина, яка насамперед асоціюється з білою футболкою – Вікторія Бекхем, ексучасниця дівочого бенду Spice Girls та відомий дизайнер одягу. Саме Вікторія подарувала білій футболці друге дихання та показала, що цей елемент – такий стильний та багатофункціональний. ЇЇ можна часто побачити у футболці та джинсах на вулиці, у ресторані чи навіть на модному показі.

Якщо ви дивилися (а ви, безумовно, дивилися) славнозвісний фільм Квентіна Тарантіно «Одного разу в Голлівуді», то ви помітили, що герой Бреда Пітта пів фільму був одягнений у футболку та виглядав надзвичайно привабливо. На момент зйомок фільму Пітту було 55 років, і до ролі охоронця він готувався, як до першого дзвоника: ходив до зали 5 днів на тиждень та сидів на спеціальний дієті. А все заради того, щоби на ньому та сама футболка виглядала надзвичайно гаряче. Саме час нагадати вам найцікавіші цитати з фільму:

My hands are registered as lethal weapons. We get into a fight, I accidentally kill you… I go to jail. – Мої руки офіційно зареєстровані як смертельна зброя. Ми вв’язуємося в бійку, я випадково тебе вбиваю… я потрапляю до в’язниці.

You are real, right? – Im as real as a donut. – Ти ж справжній? – Так, я такий же реальний, як пончик.

Actors are required to do a lot of dangerous stuff. Cliff here is meant to help carry the load. – Місія акторів – робити багато небезпечних речей. Кліфф просто народжений для того, щоби брати на себе цю тяжку ношу.

That was the best acting Ive ever seen in my whole life. – Це була найкраща акторська гра, яку я коли-небудь бачила у своєму житті.

I hired you to be an actor, Rick, not a TV cowboy. Youre better than that. – Я дав тобі роботу актора, а не телевізійного ковбоя-іграшки. Ти вище таких речей.

I dont dig him. And I don’t dig the vibe he brings on a set. – Він не подобається мені. І мені не подобаються емоції, які він привносить на знімальний майданчик.

Треба підтягнути англійську?

Як бачите, біла футболка має надзвичайну суперсилу. Вона така проста та непримітна, на перший погляд, але розкривається та змінюється разом із людиною та атмосферою навколо. Тому мерщій до шафи, діставайте одну таку та будьте супергероєм навіть для себе самого.

Що ще варто знати про одяг: Джинсовий англійський словник: незнайомі деталі давно знайомого одягу.