TED-Talks англійською для піарників: 5 лекцій, що надихають

Лекции для PR-менеджеров на английском

Іноді випадкова фраза, фільм або лекція може повністю змінити життя. Не тому що дасть супер секретні знання, якими не володів ніхто. Не тому, що навчить, як робити, а що не варто. А тому що може надихнути, наштовхнути на правильну думку, направити в потрібне русло. Піарники — це рупор, комунікатор з боку компанії, особа, яка спілкується, дружить і формує обличчя бренду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Англійська для піарників і журналістів: книги та блоги, які гріх не читати

Якщо ви працюєте у зв’язках з громадськістю або хотіли б потрапити в тусовку, дивіться 5 TED-Talks для PR-менеджерів. І, звичайно, прокачуйте свою англійську.

Your body language shapes who you are. Amy Cuddy

Мова тіла впливає на те, як нас бачать інші. Але крім цього вона також може змінити те, як ми бачимо себе самі. Соціальний психолог Емі Кадді показує, як «сильна подача себе», може вплинути на рівень тестостерону і кортизолу в мозку і навіть вплинути на наші шанси на успіх. Вона розповідає, як можна відчувати себе впевнено, навіть коли ми не впевнені у своїх силах.

How great leaders inspire action. Simon Sinek

Саймон Сінеко представляє просту, але потужну модель того, як лідери надихають на дії, починаючи з питання «Чому?». Його приклади включають Apple, Мартіна Лютера Кінга і братів Райт. Дуже корисна лекція, щоб правильно запитувати та отримувати, відповідно, правильні відповіді.

How to speak so that people want to listen. Julian Treasure

Ви коли-небудь відчували, що говорите, а вас ніхто не слухає? Ось Джуліан Трежер допоможе це виправити. Як звукорежисер він демонструє деякі корисні вокальні вправи та ділиться порадами про те, як говорити з емоцією. Він також говорить про своє бачення слухання, сприйняття та розуміння у світі звуків.

How to make work-life balance work. Nigel Marsh

За словами Найджела Марша, баланс між роботою та особистим життям занадто важливий, щоб залишати його в руках вашого роботодавця. Марш розкладає по поличках, як повинен виглядати ідеальний день, куди гармонійно вписується сім’я, час для себе та продуктивність на роботі.

How to build your creative confidence. David Kelley

Де б ви не були — у школі, на роботі, в університеті, в компанії друзів, — все ділиться на креативних і практичних людей, чи не так? Девід Келлі упевнений, що творчість — це справа не тільки обраних. Він розповідає історію своєї легендарної кар’єри дизайнера, щоб спонукати вас набратися сміливості та творити.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про 5 промов відомих людей, які надихають змінити життя.