Чим студентам потрібно займатися на заняттях англійською мовою?

Чем студентам нужно заниматься на занятиях английского языка

Дивне запитання, чи не так? Можливо, ви одразу ж зможете відповісти на нього, але давайте все ж таки уточнимо, чи все ви робите правильно під час занять на курсах англійської?

Вам потрібен правильний настрій

Не шукайте проблем на рівному місці. Як часто можна почути від студентів щось на кшталт “Голова болить, погода погана, затори, знову ця граматика, викладач мало усміхається (або занадто багато), мені не подобається підручник, і взагалі, набридла ця англійська – усе життя вчу, а зиску нуль.”

Готова посперечатися, що все не так погано! Отже, цитрамон коштує недорого, у природи немає поганої погоди (пам’ятаєте?), затори в Києві завжди; від граматики ви нікуди не дінетеся – полюбіть її врешті-решт, і вона любитиме вас. Викладач завжди знає, що та як потрібно робити задля вашого блага; підручники обирають досвідчені методисти. Ви дуже помиляєтеся, що зиску нуль: згадайте, як починали з алфавіту, і більше нічого не могли сказати. Зараз усе інакше, чи не так?

Что нужно дфелать на занятиях английским

Намагайтеся не сидіти в телефоні

У нашому сучасному світі людям постійно приходять повідомлення із соціальних мереж та імейли. Але поміркуйте, чи хтось помре, якщо ви відповісте відразу після заняття? Якщо відповідь – так, то, звісно, перевіряйте та відповідайте. Якщо ж ні, то залишайте свій телефон у сумці та не чіпайте його під час заняття. Вашому мозку й так складно вчити іноземну мову, а ви ще і змушуєте його постійно перемикатися із завдання на завдання.

Перестаньте перекладати слова в Google Translate

Скільки б я не казала своїм студентам про те, що варто зовсім забути про існування цього ресурсу, однаково всі користуються ним. І ба більше, є студенти, які перекладають кожне слово під час занять. Викладач не встигає навіть пояснити, що воно означає, а студент уже все знає та сидить задоволений.

Не думаю, що варто радіти, адже тепер ви, ймовірніше, ніколи не запам’ятаєте це слово. Воно зникне так же швидко з вашої пам’яті, як і потрапило туди.

Намагайтеся використовувати контекст, слухати уважно, як ваш викладач пояснює слово, використовуючи дуже просту та зрозумілу мову, вчіться думати англійською.

Как улучшить занятия английским

Використовуйте все, що вивчили

Дуже важливо повторювати слова та граматику після занять вдома, але ще важливіше використовувати всі ці слова та граматику, коли говорите. Під час занять добре відкривати перед собою зошит, у якому мають міститися ваші шпаргалки.

Задля цього після кожного заняття робіть собі ці шпаргалки. Наприклад, вивчили ви слова на тему «Почуття» – запишіть їх усі на окремий листок, а на заняття відкривайте цю сторінку та поглядайте на слова під час розмови, намагаючись їх використовувати.

Під час другої частини занять відкрийте листочок із граматикою, яку вам хотілося б використовувати, і зробіть це! Так ви застосовуватимете те, що вивчили, і знання ставатимуть активними, а не пасивними.

Що ще почитати: як використовувати флеш-картки, щоби дійсно запам’ятовувати англійські слова.