Рівень Elementary — це той мінімум знань, який варто освоїти кожному, адже саме він складається з базових лексичних та граматичних структур, які допоможуть спілкуватися англійською мовою на повсякденному рівні.
Наприклад, якщо ви знаходитесь за кордоном, то зможете запитати дорогу у місцевих жителів, купити необхідні речі та забронювати номер в готелі.
Докладніше про цей рівень
Як правило, на курси англійської рівня Elementary студенти приходять вже з певним багажем знань, які здобули ще у школі, університеті або на рівні Beginner.
Якщо ви раніше вивчали англійську мову, то у вас вже є базові знання, навіть коли здається, що ви вчилися дуже давно і нічого не пам'ятаєте.
Насправді ви вже знайомі з англійською мовою:
знаєте букви та звуки,
вмієте читати,
можете сформулювати кілька простих речень про себе, своїх друзів, сім'ю та хобі.
І цього достатньо, щоб розпочати вчитися на рівні Elementary!
Проблеми навчання
На рівні A2 студентам досить важко навчатись. І справа зовсім не у великому обсязі знань чи матеріалі, який вони мають освоїти. Основна проблема — страх першого кроку та помилок!
Часто після довгої перерви у вивченні англійської мови починати справді страшно.
Студенти починають комплексувати, адже всі довкола, як їм здається, вільно розмовляють англійською, а вони мало що розуміють. На нашу думку, цього не варто соромитися, адже й на високих рівнях студентам є над чим працювати!
Часто студенти соромляться робити помилки та перепрошують за них перед викладачем, соромляться, коли викладач їх виправляє. Це стосується як неточностей у розмові, так і на письмі.
На це впливає не тільки людський фактор та особливості характеру, а й попередній невдалий досвід студента, коли за помилки могли покарати чи присоромити. Такі ситуації часто трапляються на шкільних уроках.
Пам'ятайте: кваліфікований викладач це — наставник і друг, який намагається підтримати та покращити процес навчання!
Як розвʼязати цю проблему?
Не варто ображатися чи відмовчуватися на заняттях, краще — говоріть! Навіть якщо студент не впевнений у своїй відповіді — він може практикувати навички, а викладач підтримає та допоможе. Отже, згодом пропаде і мовний бар’єр!
Щодо письмових помилок — тут найкраще допомагає практика, а саме — письмо від руки та повторення складних для вас слів.
Адже під час письма працює як зорова, так і механічна пам'ять!
Тестування та відстеження прогресу
Часто студенти цього рівня сприймають тести як іспити, нервують та переживають. А ви замислювалися колись, навіщо ви пишете ці тести? Для кого їх пишете?
Звичайно ж, насамперед для себе:
- щоб згадати вивчений матеріал,
- перевірити свої знання,
- та побачити над чим ще потрібно попрацювати.
Тому не варто їх боятися: це лише тест, який допоможе відстежити власне зростання і вкотре похвалити себе за старання!
Однак, якщо ви хочете кращого результату, приділіть увагу регулярності відвідування занять та виконанню домашнього завдання, адже після вивчення нового матеріалу, його потрібно обов’язково закріпити. Не завжди вистачає часу, але це справді позитивно впливає на ваш рівень знань!
Дуже часто студентам здається, що вони стоять на місці й не мають жодного прогресу. Тільки вивчили минулий час — хочеться вже розібрати нову граматику і вивчити нові слова, щоб скоріше стати незалежним мовцем. Але поспішати не варто!
Звичайно, вам може здатися, що вивчити іноземну мову можна дуже швидко, за рік-півтора. Але в цей момент пригадайте себе у дитячому віці. Скільки років ви вивчали рідну мову? Опанування іноземної мови — ще складніший і триваліший процес, адже ми не живемо в англомовному середовищі.
Тому краще все робити поступово, не поспішаючи, удосконалювати та покращувати отримані знання та вміння, постійно вивчаючи щось нове.
Звичайно, починати завжди складніше, особливо коли розумієш, скільки попереду ще роботи. Але візуалізуйте результат, якого прагнете, і з’являться сили старанно працювати задля його досягнення!
Тому не соромтеся і рухайтеся тільки вперед — ефект не змусить довго чекати!
Дякуємо за ваш коментар! Після модерації ми опублікуємо його на нашому сайті :)