Чому студентам рівня Elementary навчатися найважче?

Почему студентам уровня Elementary учиться труднее всего

Рівень Elementary часто називають “прожитковим мінімумом” у житті студента, адже саме цей рівень складається з мінімальних структур, лексики та граматики, які допоможуть спілкуватися англійською мовою на повсякденному рівні. Наприклад, якщо ви перебуваєте за кордоном, то зможете запитати напрямок руху в місцевих жителів, купити необхідні речі, забронювати номер у готелі тощо.

Як правило, на курси англійської рівня Elementary студенти приходять уже з невеликим багажем знань, отриманих ще в школі, університеті або на рівні Beginner. Якщо ви раніше вивчали англійську мову, то вже маєте базові знання, навіть якщо вам здається, що навчалися дуже давно та зовсім нічого не пам’ятаєте. Насправді ви вже знайомі з англійською мовою, знаєте букви та звуки, вмієте читати, можете сказати прості речення про себе, своїх друзів, сім’ю та хобі. І цього достатньо, щоби почати навчання на рівні Elementary.

Проте на цьому рівні студентам досить важко навчатися. І справа не у великому об’ємі знань чи матеріалі, який вони мають засвоїти, а в тому, що, по-перше, після довгої перерви у вивченні англійської мови починати дійсно страшно. Студенти починають комплексувати, адже всі навколо, як їм здається, вільно говорять англійською, а вони мало що розуміють. На нашу думку, цього не варто соромитися, адже й на високих рівнях студенти роблять помилки, їм теж є над чим працювати.

Часто студенти соромляться робити помилки та вибачаються за них перед викладачем, ніяковіють, коли викладач їх виправляє. Це стосується як помилок у говорінні, так і на письмі. Звісно, тут працює людський чинник та особливості характеру, проте, загалом, це можна пояснити тим, що більшість із нас навчалися в школі за класичною методикою “London is the capital of Great Britain” – коли помилка могла коштувати нервового зриву від крику вчителя або глумління однокласниками.

почему так сложно начинать учить английский

Але зараз усе інакше, ми вчимося на помилках, а викладач виправляє не тому, щоби присоромити студентів, а тому, що дійсно бажає допомогти. Викладач є наставником, другом, намагається підтримати та покращити процес навчання.

Тому не варто ображатися чи відмовчуватися на занятті, говоріть! Навіть якщо не зовсім впевнені, чи правильно побудована ваша відповідь, чи ні – вас підтримають і допоможуть, а згодом пропаде й мовний бар’єр, адже в реальному житті ніхто не застрахований від спілкування чи зустрічі з іноземцями. Щодо письмових помилок – тут найкраще допоможе прописування складних для вас слів. Адже під час письма працює як зорова, так і механічна пам’ять.

Часто студенти цього рівня сприймають тести як іспити, нервуються, переживають. А чи думали ви коли-небудь, навіщо ви пишете ці тести? Для кого ви їх пишете? Не для викладача чи для школи, а, насамперед, для себе, щоби згадати вивчений матеріал, перевірити свої знання та побачити, над чим ще потрібно працювати. Тому не варто їх боятися: це лише тест, справжній іспит буде під час зустрічі з іноземцем, то чому б перед цим не потренуватися? 🙂

Почему так сложно начинать учить английский c Elemantary

Хочете кращого результату? Усе залежить від регулярності відвідування занять та виконання домашнього завдання, адже після вивчення нового матеріалу його обов’язково потрібно закріпити. Не завжди на це вистачає часу, але ж результат залежить тільки від вас.

Дуже часто студентам цього рівня здається, що вони стоять на місці та в них немає прогресу. Тільки вивчили минулий час – хочеться вже розібрати нову граматику, вчити нові слова, одним словом – усе й одразу. Але поспішати не варто. Звісно, вам може здаватися, що вивчити іноземну мову можна дуже швидко, за рік-півтора. У цей момент згадайте себе в дитячому віці. Скільки років ви вивчали рідну мову? Вивчення іноземної мови – ще складніший та триваліший процес, адже ми не живемо в англомовному середовищі. Тому краще все робити поступово, не поспішаючи, удосконалювати та покращувати набуті знання та вміння, поступово вивчаючи щось нове.

Звісно, починати завжди важче, особливо – коли розумієш, скільки ще попереду роботи. Проте уявіть, який потім буде результат, якщо налаштуватися та дійсно над цим працювати. Тому не соромтеся, не зупиняйтеся, рухайтеся тільки вперед – і результати не змусять вас довго чекати.

Читайте також:

Англійська з нуля: з чого почати вивчати?

Любите переглядати англомовні фільми та серіали? Робіть це з користю!

Спростовуємо популярні хибні думки