Learn English Online: як проходять онлайн-уроки в нашому центрі

zoom

З 16 березня наш освітній центр перейшов на дистанційне навчання. На період карантину всі заняття проводяться онлайн, на платформі Zoom.

Наші онлайн-уроки за форматом не відрізняються від звичайних занять. Усі наші студенти вивчають новий матеріал, практикують вивчене під час виконання інтерактивних завдань і живого спілкування з викладачем. Ми працюємо у звичайному режимі, усі уроки проходять за розкладом.

Завдяки платформі Zoom і у викладачів, і в учнів є можливість ділитися екраном, тому вони дивляться відео, зображення та слухають аудіо, редагують тексти, виконують вправи як на звичайному уроці. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розбираємося з технічними нюансами платформи Zoom

Студенти та вчителі спілкуються в чаті. А також, завдяки функції Breakout rooms, виконують завдання у парах чи мінігрупах. Викладач спостерігає за роботою студентів і дає свій фідбек. Процес навчання дуже захопливий (особливо, коли учні не знають з ким вони опиняться в команді). Таким способом ми розвиваємо критичне мислення, сприяємо дискусіям, студенти більше зосереджуються на навчанні.

На наших уроках ми стараємося використовувати всі можливі інструменти, додаткові матеріали аби зробити спілкування з учнями більш плідним, а сам процес навчання цікавішим!

zoom

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 сайтів для читання новин англійською

Онлайн-уроки англійської — це чудова можливість якісно вдосконалити свої знання у будь-якому зручному для вас місці. Регулярна практика з нашими сертифікованими викладачами та заняття з використанням нових освітніх технологій допоможуть вам покращити усі мовні навички та перейти на новий рівень володіння іноземною мовою.

zoom

У нашому освітньому центрі ми проводимо онлайн-курси для дорослих та підлітків, для різних рівнів та за різноманітними програмами. А щовихідних наші студенти безкоштовно відвідують Online English Clubs: розмовні, граматичні та бізнес клуби.

Також нагадаємо, що нещодавно ми писали про 11 YouTube каналів для вивчення англійської, на які ви точно підпишетеся!