Пройти тест онлайн

Movie club за донат! Обговорюємо фільм на благодійному клубі від Cambridge.ua та Peremoga

Speaking clubs за донат! Благодійні розмовні клуби від Cambridge.ua та Peremoga
13.06.2024

Нова благодійна ініціатива Першого Кембриджського центру! Триває літня серія англомовних розмовних клубів за донат. Разом з бізнес-простором «Peremoga» ми збираємо кошти для Збройних Сил України!

Як стати учасником благодійних speaking clubs, коли відбудуться заходи та в якому форматі — розповімо далі.

16 червня — Movie Club: King Richard

Перший благодійний кіноклуб розпочнеться у неділю 16 червня о 14:00. Його проведе викладачка нашого центру Олена Шпакова.

Місце: бізнес-простір Peremoga, вул. Ярославів Вал, 15

Тривалість: 90 хвилин

Рівень: від Intermediate

Вартість: донат від 300 гривень

Учасники обговорять американський фільм King Richard з Вілл Смітом у головній ролі. До речі, якщо не встигнете переглянути цю стрічку до speaking club — нічого страшного. На кіноклубі ви будете дивитись уривки фільму мовою оригіналу та обговорювати те, що побачили.

Наша мета — обмінятись думками про спортивну драму і в ігровому форматі опанувати нову корисну лексику та граматичні структури. Тож неважливо чи ви дивились цей фільм до клубу, чи ні.

☝ Кількість місць обмежена.

Ми не випадково обрали саме цю стрічку, адже 16 червня — Father’s Day. До слова, якщо ви шукаєте, як привітати своїх татусів англійською, стежте за оновленнями в Instagram — там буде багато цікавих варіантів.

Як записатись на клуб?

Для того, щоб долучитись до благодійного розмовного клубу, необхідно перейти у наш чат-бот та виконати кілька дій:

  • написати текст «Благодійний розмовний клуб»;
  • отримати від менеджера лінк на банку, куди потрібно внести пожертву від 300 грн;
  • надіслати скриншот для підтвердження операції, а також свій номер, прізвище та імʼя для реєстрації.

Крім приємної компанії та цікавої розмови, на благодійному клубі також будуть смаколики, чай і кава для затишної атмосфери.

На що збираємо кошти?

Головною метою нашої зустрічі буде допомога українським оборонцям.

100% прибутку ми спрямуємо на підтримку бійців батальйону «Свобода» Бригади Швидкого Реагування НГУ «Рубіж».

Опікується збором волонтер Андрій Бурахович, з яким ми вже неодноразово співпрацювали. Він є власником автосервісу «Всюдихід», діяльність якого Перший Кембриджський центр підтримує вже багато років.

☝ Якщо ви не можете долучитись до заходу, але хочете задонатити військовим, переходьте за посиланням та відправляйте будь-яку зручну для вас суму.

Пам’ятайте, що маленьких донатів не буває.

На що збираємо кошти?

Минулі події

5 червня — Soft Skills vs Hard Skills

Розмовний клуб про soft та hard skills сучасного фахівця відбувся 5 червня о 19:00. Його провела викладачка нашого центру Олена Шпакова.

Учасники обговорили важливість професійних та особистісних навичок, а також поділились досвідом про те, як їх розвивати та ефективно застосовувати в роботі.

А також обмінялись думками про soft та hard skills, перейняли досвід один одного і, звичайно, покращили англійську мову. 

Нагадуємо, що зимою ми вже проводили благодійні speaking clubs разом з бізнес-простором «Peremoga». Тоді нам вдалося зібрати майже 62 000 гривень.

Усі кошти пішли на ремонт авто для артилерійської розвідки бригади НГУ. Більше про те, як проходили наші попередні розмовні клуби можете прочитати за посиланням.