5 відео, які допоможуть вивчити бізнес-англійську

Как выучить бизнес английский

Відчуваєте, що настав час для кар’єрного злету? Подумуєте про пошук роботи в міжнародній компанії? Вирішили розвивати власний бізнес? Базові знання англійської мови є бажаним, якщо не необхідним пунктом у резюме сучасної людини.  А якщо ви використовуєте англійську в своїй роботі, будьте готові до вивчення специфічної лексики та мовних конструкцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 4 відео, що допоможуть краще розуміти англійський сленг

Ділова англійська — це ведення робочого листування, переговорів та співбесід, комунікація в телефонному режимі та формат презентацій і публічних виступів. В міжнародних компаніях вам можуть запропонувати робочі поїздки за кордон, де належний рівень володіння мовою  — не просто бонус, а запорука ефективної комунікації.

Той, хто дбає про свою кар’єру, має говорити, як ділова людина. Тож зверніть увагу на нашу добірку відео з порадами, як вивчати бізнес-англійську. І не забудьте занотовувати корисні слова та вирази — вони обов’язково стануть у пригоді.

Співбесіда англійською — це непросто як для носія мови, так і для того, хто лише вивчає її. Справа навіть не в рівні володіння мовою, а в невмінні відповідати на підступні питання інтерв’юера.

Пригадайте свою останню співбесіду. Як ви готувалися до неї і як усе пройшло? Чи вдалося отримати роботу мрії? У цьому відео  огляд найпопулярніших питань, які здатні збити з пантелику навіть кваліфікованого фахівця.

Будьте готові до того, що потрібно буде надавати інформацію, яка стосується не лише роботи ,а й ваших особистих планів та цілей. У відео з прикладами пояснюють, як це коректно та без зайвих емоцій зробити англійською. Беріть на озброєння і вперед до кар’єрних вершин.

Уявімо, що роботу мрії ви вже отримали. Тепер доведеться вийти з зони комфорту і продемонструвати себе з найкращого боку. Частенько перспектива телефонної розмови навіть рідною мовою змушує людей нервувати, і набагато легше замінити її діловим листуванням. Та бувають оперативні питання, які можна вирішити лише телефоном.

Цей відеоурок присвячений тому, як максимально ефективно спілкуватися телефоном англійською мовою. Зверніть увагу на корисні фрази і поради, як презентувати себе невидимому співбесідникові та пояснити йому свою точку зору на питання.

Автор відео ділиться власним досвідом підготовки ефективної презентації простою і зрозумілою мовою, знайомить із ключовими словами та виразами, які нададуть вашій промові переконливості. Також ви дізнаєтеся, як краще структурувати ваш виступ та найголовніше — як не нервувати під час говоріння на публіку.

Відеоурок буде корисним як для школярів і студентів, так і для тих, хто опинився перед перспективою англомовних публічних виступів по роботі.

Це відео стане в пригоді тим, хто відчуває дискомфорт, виступаючи перед широкою аудиторією. Знервованість чи страх здатися нудним можуть завадити вам донести до слухачів свою точку зору, ви можете просто забути про те, що хотіли сказати.

Цей відеоурок допоможе подолати дискомфорт під час публічних виступів. Ви дізнаєтеся, як обрати та формулювати тему презентації, який темп мовлення обрати, які слова та вирази використовувати, щоб зацікавити слухачів. Також корисними будуть техніки запам’ятовування ключових моментів промови.

Раптово отримали керівну посаду? Чи лише мрієте стати топ-менеджером? Тоді цей відео-урок для вас, адже його автор навчить говорити як справжній керівник. Високі посади вимагають від людини спілкування з підлеглими у певному тоні.

Візьміть на озброєння мовні конструкції, що допоможуть не звучати занадто зверхньо, та водночас переконати людей у тому, що ваша думка — авторитетна.

Нагадаємо, що в нашому освітньому центрі залишилося ще кілька вільних місць на курс ділової англійської для тих, хто хоче за два місяці досягнуте значного прогресу та покращите своє резюме, а за чотири місяці – детально вивчити всі ключові теми бізнес англійської.