7 нових англійських термінів, що народилися в YouTube і Twitter

английские термины YouTube и Twitter

Рік 2019. Щодня у Twitter публікують понад 500 мільйонів твітів, а на YouTube переглядають понад 5 мільярдів відео. Соцмережі змінили не тільки інтернет, але й наше життя разом з мовою. Розбираємося з новими англійськими термінами, породженими Twitter і YouTube.

ASMR

Ви знали, що у мурашок по шкірі є наукова назва? ASMR (Autonomous Sensory Meridian Response) – автономна сенсорна меридіональна реакція.

Це приємне поколювання виникає у нас в голові та поширюється хребтом, руками та ногами у відповідь на стимуляцію, найчастіше аудіальну. Крім музики, на різних людей діють різні аудіостимули, які запускають ASMR. Найпоширеніші з них: шепіт, білий шум, розчісування або стрижка волосся, скрип ручки або пера по паперу, жування, постукування, дряпання та звук паперу, що мнеться. Відео ASMR на YouTube величезна кількість.

Люди також використовують цей термін для обговорення свого індивідуального досвіду ASMR. Влогери, які створюють ASMR-контент, називають себе терміном ASMRtist, утвореним від ASMR + artist.

Unboxing

Ще один на диво популярний жанр відео на YouTube – розпакування. Всі напевно бачили відео популярних влогерів, де вони розпаковують нові покупки та показують вміст коробок. Є навіть окремі канали, повністю присвячені Unboxing відео. Деякі такі ролики набирають десятки й навіть сотні мільйонів переглядів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Facebook із користю: ​​трюки для вивчення англійської

Vlogmas

Це різдвяні ролики, де влогери розповідають про підготовку, святкування, привітання та подарунки. Або серія роликів, які виходять з початку грудня до самого Різдва. Мікс слів Vlog і Christmas.

Wadsworth Constant

Wadsworth Constant – одне з неофіційних, але відомих усім правил YouTube. Це ідея про те, що, пропустивши першу третину будь-якого відео на YouTube, ви не пропустите нічого важливого. І найчастіше саме так і є.

Subtweet

Сьогодні вже всі, включаючи навіть вашу бабусю, знають, що таке твіт. А про злого близнюка твіту – субтвіта – поки що чули не всі, попри те, що цей термін з’явився цілих 10 років тому. Це негативний твіт, адресований певній людині, але без прямої її згадки. Такі собі плітки за спиною, коли дуже хочеться поскаржитися всьому світу, а прямого конфлікту не хочеться.

Наприклад: «Ненавиджу, коли хтось, хто вже сто років не пише і не дзвонить мені, раптом починає відмічати мене і ще мільйон осіб у своїх твітах!»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-5 YouTube каналів для вивчення англійської

Snitch-tagging

Якщо субтвіти є пасивно-агресивними, то снітч-відмітки – вже активно-агресивні. Це чиясь відповідь на ваш субтвіт, але вже з відміткою імені людини, про яку йшлося. Аналог оффлайн скарги на те, що ви обговорюєте когось за спиною. «Гей, дивись, він говорить про тебе погано!»

английские термины YouTube и Twitter

Twitterstorm

Twitterstorm – шторм у Твіттері. Раптове гаряче обговорення теми, найчастіше в негативному ключі стосовно брендів, політиків і селебріті. Твіттершторми починаються, коли один з користувачів пише гнівний твіт про якийсь спірний пост відомої людини або компанії. Решта користувачів так само гнівно реагують, ретвітять і цитують. Такі шторми часто висвітлюються в ЗМІ та в акаунтах лідерів думок, і негативно впливають на репутацію автора спірного поста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розмовна англійська: фрази, щоб вижити в англомовному середовищі