9 крутих цитат англійською і ще 101 причина подивитися фільм Cruellа

9 крутых цитат на английском и еще 101 причина посмотреть фильм Cruellа

Наступила пора не тільки жаркої погоди, але й сезон гарячих та крутецьких фільмів. І літо тільки починається. Попереду нас чекають +37, можливо, відкриті кордони та подорожі в інші країни, а якщо пощастить, то й літні концерти. Життя набирає звичних обертів. Але все по порядку.

По-перше, хочу вас познайомити з кінотерміном – англійським словом «spin-off». У бізнес-термінології це слово означає розширення бренду, додаткову вигоду. А ось у кіно воно використовується для позначення нової (зазвичай додаткової) серії серіалу або ж самостійного серіалу, фільму, мультфільму, які виникли на основі вже випущеного.

Треба підтягнути англійську?

Щоби вас не заплутати, відразу відпрацюємо теорію на практиці. Найвідоміший серіал на планеті Земля – «Друзі», а його spin-off – серіал «Джоуї». Мультфільм «Нікчемний Я» також має свій spin-off – «Посіпаки». І тільки уявіть, що такий популярний фільм «Фантастичні звірі та де їх шукати» насправді є spin-off-ом до фільму про Гаррі Поттера.

Ви вже, мабуть, здогадалися, до чого я веду. Фільм «Круелла» є spin-off-ом до фільму «101 далматинець», де роль Круелли (Лютелли/Стервелли) де Віль зіграла талановита та вражаюча Гленн Клоуз. Але цього разу новий фільм став втіленням стилю, музичності та вражає акторським складом. Акула кіно та анімаційного бізнесу, студія Walt Disney, після карантинної тиші заявила про себе гучно та яскраво. Фільм став голосною прем’єрою й досі збирає переповненні (наскільки це можливо в наш час) зали.

Что такое spin-off и зачем смотреть фильм Cruellа

Фільм – це казка-пригода головної героїні Естелли, яка із самого дитинства була бунтаркою, її оповідь про своє життя та його секретний код. Головну роль зіграла незрівнянна Емма Стоун («Ла Ла Ленд» та «Фаворитка») – і тут розумієш, що або ж роль була створена для актриси, або ж, навпаки, актриса народилася для ролі Естелли-Круелли. Чому секретний код – тому що від самого початку фільму в житті дівчинки наступають темні часи: вона втрачає найближчу людину, замість мрії стати дизайнером одягу Естелла змушена красти. Але мрія усе-таки збувається. Головна героїня таки дістанеться до світу моди. І можна було б поставити крапку та спокійно закінчити історію, але дзуськи!

Почему стоит посмотреть Cruella

Режисер фільму, австралієць Крейг Гіллеспі, який знається на несподіваних поворотах сюжету та спецефектах , тільки починає все заплутувати. Чому дівчинка звинувачує себе в смерті мами та чи насправді вона винна? Чому її сутність є такою бунтівною? Хто справжня сім’я Круелли та чи зможе вона залишитися живою, пройшовши крізь воду, вогонь та мідні труби? Вам таки доведеться подивитися фільм, щоби дізнатися всі відповіді та розкрити секретний код Естелли-Круелли:

To pull the wool over the eyes – пускати пил в очі, задурити голову.

To wind someone round one’s little finger – обвести навколо пальця.

I am an old stager at the game – мене не проведеш.

To put everything on the table – розкрити всі карти.

101 причина посмотреть фильм Cruellа

Фільм має ще одну суперсилу: навіть якщо вимкнути звук, то картинка теж розкаже свою історію – через приголомшливі костюми. Усіх їх для кіно створила Дженні Беван («Божевільний Макс: дорога люті»). Неймовірні сукні в стилі панк та рок-н-ролу, перуки та блискітки, етажність та фурор. Особисто я дивилася на все це з відкритим ротом і раз за разом повторювала «wow, wow, wow».

Я сходила на фільм уже двічі, чого і вам бажаю. Такі фільми дарують шлейф емоцій, тому що в «Круеллі» ідеальне все: музика, акторський склад, сюжет та навіть зйомки. Тож підкріпіться цитатами з картини та швидше до кінотеатру:

From an early age, I realized I saw the world differently than everyone else. – Ще з дитинства я зрозуміла, що дивлюся на світ через свою особливу призму, не схожу на інші.

Being a genius is one thing. Raising a genius does come with its challenges. – Бути генієм – це одне. Але виховувати генія – це ще те випробування.

But a new day brings new opportunities… – Але новий день приносить нові можливості…

Don’t worry, we are just getting started. There’s lots more bad things coming. I promise. – Не хвилюйся, ми тільки починаємо. Нас попереду чекає ще стільки всього паскудного, я обіцяю.

You’re a man who can’t take responsibility. – Ти людина, яка не може брати на себе відповідальність.