Glass Animals: музична щирість з Оксфорду

Glass Animals_photo

Якщо потрібно зігрітися (to keep warm, to get warm) та поринути (to experience the atmosphere, to immerse oneself in the atmosphere of) в атмосферу літніх вечорів, то вам обов’язково знадобиться наступна інформація. І навіть якщо ви не музичний фанат, а відпочити для вас – це поспілкуватися з друзями, почитати книгу чи подивитися хороший фільм, цей музичний гурт вам сподобається. У Glass Animals все просто та лаконічно (plain and simple). Вони просто талановиті, їхня інді-рок музика (indie rock music) лаконічно атмосферна, і вони просто британці до кінчиків пальців (to the backbone) (місто Оксфорд). Насправді, Glass Animals досить юні за музичними мірками: групі лишень 10 років, але хлопці вже підкорили США, виступаючи на таких дорослих фестивалях, як Glastonbury, Coachella, Bonnaroo та Lollapalooza. Цікавий факт: американці вже давно закохані (to fall madly in love) у британську групу, а самі англійці лише починають розуміти, який безцінний талант сформувався в Оксфорді.

Усе, що вам потрібно послухати, щоби розуміти всю суть бенду – це два найзнаковіші їхні альбоми. Альбом “How to Be a Human Being” побачив світ у 2016 році. Назва символічна (symbolic, emblematic), тому що кожна пісня альбому є посвятою (dedication, tribute) комусь реальному: друзі, фанати, люди з натовпу, які зустрічалися хлопцям під час гастролей. До речі, про хлопців, саме час вас із ними познайомити: головний вокаліст-продюсер Дейв Бейлі, барабанщик Джо Сіворд (і до нього ми ще повернемося), Едмунд Ірвінг-Сінгер (бас, клавішні, беквокал) та Дрю МакФарлейн (гітара, клавішні та беквокал). Саме Дейв Бейлі під час зйомок кліпу Agnes із першого представленого тут альбому катався в центрифузі майже весь день. Таким чином він на собі хотів відчути (to bear something on ones back) емоції людини в стані депресії, про що, власне, і йшлося в пісні. Такі вже вони, Glass Animals, щирі та прості. Хочеш про щось написати в пісні – відчуй це на собі. Власне, лише так вони і створюють свої музичні композиції, у них усе насправді, тому ми так безмежно їм віримо.

Після 2016 року гурт починає гастролювати, фанати шаленіють (to be like a kid in a candy store) на їхніх виступах, і хлопці розуміють, що зоряний час настав. Але, нажаль, життя любить викидати коники (to pull a trick), навіть якщо ти зірка. Й у 2018 році стається жахлива трагедія, яка майже руйнує групу. Барабанщика гурту Джо Сіворда збиває вантажівка, і він перебуває в тяжкому стані довгий час. Не хвилюйтеся, друзі, нас чекає щасливий кінець історії, я обіцяю.

Вокаліст Дейв не відходить від ліжка друга. Він дуже сильно пригнічений (to be depresseddownfrustrated), але саме музика та енергетика групи врятувала ситуацію. До речі, Дейв Бейл – медик за освітою, підтримував родину та інших учасників бенду, тому що вокаліст розумів мову лікарів (to speak the same language), і саме йому вистачало сили та медичного глузду вірити в краще та всіх заспокоювати. У такому стані Бейл почав багато думати про життя, про випадки, про родину, про щось страшне або чудове, що може чекати людство попереду. Усі ці творчі роздуми вилилися в такий незвичайний та магічний альбом Dreamland”, який вийшов влітку, 7 серпня, 2020 року. Саме тому цей альбом є таким теплим та асоціюється з домашнім затишком, літніми вечорами, і там є трошки чарів від класних хлопців із Glass Animals. Вони немов натякають (to imply, to come at), що все буде добре та щастя є. Треба лише почекати, й обов’язково у їхньому музичному супроводі.

Ще музики і корисних висловів? Bonobo: музика наших серцевих ритмів

Бажаєте спробувати навчатися онлайн?