Книги англійською: 7 творів, які ви повинні прочитати мовою оригіналу

книги на английском

Ми знаємо, як важливо комплексно підходити до вивчення англійської. Тому, окрім щоденного поповнення свого словникового запасу, виконання граматичних вправ і тренування навичок аудіювання та усного мовлення, важливо ще й знаходити час для читання англомовної літератури. Щоб ви не витрачали час на пошуки цікавих творів, ми підготували для вас добірку англомовних книг для студентів усіх рівнів.

https://www.youtube.com/watch?v=tLDQPgUH6yo

Собака Баскервілів — The Hound of the Baskervilles

«Собака Баскервілів» — одна з найвідоміших детективних повістей Артура Конана Дойля про розслідування улюблених усіма Шерлока Холмса і доктора Ватсона. Захопливий сюжет і інтрига, простота тексту і майстерність автора точно зроблять так, що ви не зможете відірватися від книги.

Навіть якщо ви дивилися фільм або читали книгу, радимо прочитати все ж оригінальний варіант англійською. Тому що тільки мовою оригіналу на 100 відсотків передаються відтінки почуттів, думок, опису людей і загальний настрій твору.

Старий і море — The Old Man and the Sea

«Старий і море» — чудова повість Хемінгуея, яку без перебільшення повинен прочитати кожен. Це історія про силу людини, усвідомлення краси та величі природи, та розумінні свого місця в цьому світі. Читайте, щоб не йти далеко в життєве море, ну і, звичайно, заради вишуканої англійської мови.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розділові знаки в англійській мові: як писати без помилок

Порахуй зірки — Number the Stars

«Порахуй зірки» — дитяча книга про недитячу трагедію. Американська письменниця Лоїс Лоурі розповідає історію 10-річної дівчинки Анн-Марі-Йохансен, яка допомагає врятувати свою найкращу подругу єврейку та її сім’ю від нацистів. Книга написана від першої особи, що робить події ще жахливішими, коли бачиш їх очима дитини.

Портрет Доріана Грея — The Picture of Dorian Gray

Недарма цей роман обов’язковий до прочитання в школі. Адже він дуже яскраво показує, що не варто сприймати видиме, як єдино значуще. Зовнішня краса — це зовсім не обов’язково краса внутрішня. Не варто обожнювати та зводити на п’єдестал просто красиву зовні людини. Тому що дуже часто такі красені порожні, гнилі та чорні всередині. Не тільки повчально, але і буде корисно, щоб вивчити новий вокабуляр.

Троє у човні (не кажучи про пса!) — Three Men In a Boat

Гумористична повість Джерома К. Джерома, де він дуже вміло використовує лексичні звороти, фрази і репліки, щоб показати психологічний портрет кожного персонажа. Три джентльмени, які, власне, і є головними героями оповідання, вирушивши у подорож, згадують, що таке бути молодим, бажати пригод і сміятися від душі.

Форрест Гамп — Forrest Gump

Книга з дуже глибокою проблематикою. Вустами хлопця з особливостями розумового розвитку Вінстон Грум розповідає про найважливіші події американської історії XX століття. А також про американську мрію і про те, стільки проблем, горя і розчарувань може пережити людина на шляху до неї.

Загадкова історія Бенджаміна Баттона — The Curious Case of Benjamin Button

Розповідь Френсіса Скотта Фіцджеральда про неймовірну та воістину загадкову історію хлопчика, який народився старим. Бенджамін не такий, як усі, — замість того, щоб дорослішати, старіти, у нього відбувається все навпаки. Тут розкриваються проблеми важливості кожного періоду нашого життя, упередженості людей, складності сімейних відносин і самотності людини, яка відрізняється від інших.

Нагадаємо, що в нашому освітньому центрі є велика бібліотека з адаптованими та оригінальними англомовними книгами.  Кожен студент може взяти вподобану йому книгу від популярних міжнародних видавництв. Для цього потрібно просто звернутися до адміністратора (офіс 32).