Наші академічні директори: хто вони та чим займаються

Наши академические директоры кто они и чем занимаются

Коли ми перелічували 12 досягнень, якими пишаємося, ми згадали, що в нас аж 7 академічних директорів. Чому це так важливо та круто? Тому що академічний директор – людина, яка відповідає за те, щоби ви дістали максимум користі від навчання в мовній школі. Зазвичай у такої людини є ціла низка обов’язків, кожен із яких важливий для забезпечення гарного навчання. У нас же ці обов’язки поділені між 7 людьми. Це означає, що кожному завданню приділяється відповідні час та увага.

Завдяки такій кількості академічних директорів наш центр працює, наче злагоджений механізм: студенти проходять точне тестування на визначення рівня, потрапляють до потрібної групи, отримують найкращі підручники та актуальні матеріали, вчаться за найефективнішими програмами, проходять найкращі тести на перевірку знань із пройденого матеріалу. Якщо це студент(ка) з дітей або підлітків, то його чи її батьки отримають зручний та інформативний фідбек щодо його/її роботи в групі та успіхів. Ви дістаєте чудові курси незалежно від того, відвідуєте їх онлайн чи офлайн, а кожен із наших викладачів (а їх нині приблизно 70) працює на найвищому рівні та продовжує розвиватися як професіонал.

Отже, хто ж за що відповідає в Першому Кембриджському освітньому центрі? Ось наші вісім героїв:

Алена Тригуб

Альона Тригуб (Head DOS) слідкує за тим, щоб у нашому колективі працювали дійсно круті та сертифіковані професіонали, допомагає їм у роботі. Ми не знаємо, як їй вдається налагодити роботу такої величезної кількості людей, але вона з цим відмінно вправляється, ще й встигає завідувати програмами та книгами.

Елена Бочкарева

Олена Бочкарьова (DOS & Corporate DOS) не лише встигає брати участь у розробці тестів і навчальних програм, а також опікуватися корпоративними викладачами, але й ще викладати. Окрім того, вона брала участь у розроблянні нашої книги з IELTS.

Анна Ефимова

Анна Єфімова (Assistant to DOS) допомагає Альоні та Олені впоратися з усіма їхніми завданнями, підтримує порядки в Zoom і Google Classroom, забезпечує всім доступ до підручників і матеріалів. А крім того, вона ще і встигає викладати.

Лидия Симак

Лідія Сімак (YL DOS) слідкує за тим, щоб у дітей, підлітків і притінів завжди були актуальні та ефективні програми, тести та книжки. До того ж вона є teacher trainer (TKT, CELT-S/P, а зовсім скоро вже й CELTA).

Оксана Билецкая

Оксана Білецька (Assistant to YL DOS) – це та людина, завдяки якій батьки отримують своєчасні та вичерпні фідбеки з роботи дітей. Окрім того, вона допомагає в роботі Ліді, дитячим викладачам, вирішує питання з процедурними моментами та викладає.

Анфиса Крамаренко

Анфіса Крамаренко активно зайнята створенням онлайн-курсів, зокрема створювала контент для онлайн-курсів IELTS і A2 Key, вона брала участь у розробленні нашої книги з IELTS. Окрім того, Анфіса й сама викладає, і допомагає з викладанням іншим.

Андрей Пигарев

Андрій Пігарєв – один із найперших наших вчителів, який і досі продовжує свою викладацьку діяльність. До того ж він є teacher trainer (CELTA, CELT-P/S, Workshops etc), проводить тренінги для екзаменаторів Cambridge Assessment English і є автором наших книг із IELTS&TOEFL.

Що ще почитати: Топ-10 слів, якими змальовують Перший Кембриджський освітній центр