Стати справжнім майстром розмовної англійської: 10 ресурсів з діалогами

сайты и приложения для разговорного английского

Хочете підтягнути розмовну англійську, поліпшити вимову та сприйняття мови на слух? А розширити словниковий запас? Якщо так – зверніть увагу на прослуховування діалогів. А саме ці 10 сайтів і додатків з діалогами, які допоможуть перетворитися на справжнього майстра комунікації англійською!

1. Learning English Online

Слухайте діалоги та смол-токи на актуальні повсякденні, ділові та екологічні теми: погода, шопінг, аеропорт, знайомство, співбесіда, перероблення пластика, відновлювальна енергія та багато інших. Під час прослуховування ви зможете читати все репліки в текстовому вигляді, а після – виконувати вправи на закріплення прослуханого матеріалу.

2. Zapp! English

Відмінний ресурс з живими діалогами (а не адаптованими під студентів, які вивчають англійську). Тут зібрані діалоги середнього та просунутого рівня на безліч різних тем. На сайті їх можна не тільки слухати, але й завантажити.

3. Agenda Web

50 коротких діалогів ідеально підійдуть вам, якщо ви маєте зовсім небагато часу на регулярну практику англійської. Діалоги поділені на три рівні та охоплюють повсякденні теми: шопінг, їжа, побачення, подорожі, школа, коледж тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 9 сайтів і додатків для запам’ятовування слів, які розширять ваш словниковий запас

сайты и приложения для разговорного английского

4. Thompson Library

Справжня знахідка! Це не просто сайт, на якому можна послухати кілька десятків різних діалогів, а ціла підбірка діалогів, обговорень, подкастів, аудіо та відеоуроків англійською на різних ресурсах для будь-якого рівня. Тут ви знайдете близько 1000 діалогів!

5. English Conversation Practice (iOS)

Один з найкращих додатків з діалогами англійською для айфона. Слухайте діалоги різних рівнів і короткі історії, читайте тексти до аудіофайлів, вчіть фразові дієслова та цілі вирази англійською. Відшліфуйте свою навичку Listening до рівня Pro!

6. English Listening Practice (iOS)

У цьому додатку ви знайдете 1500 уроків з діалогами та монологами, а також зможете дізнатися щось новеньке. Наприклад, про Шотландію, Токіо або Сантьяго з вуст місцевих жителів, про вино, коней, гру на гітарі та багато-багато іншого. Крім цього, на вас чекають інтерактивні вправи та тести на лексику та граматику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кому ідеальну вимову? 7 сайтів для безкоштовного спілкування англійською з носіями мови!

сайты и приложения для разговорного английского

7. Learning English for BBC (Android)

Ще один ефективний додаток з діалогами, цього разу з Google Play. Встановіть його та слухайте діалоги, новини, аудіовправи для вдосконалення навичок граматики та розширення словникового запасу. У додатку також є словник і можливість скласти власний вокабуляр. А все діалоги можна скачати та слухати в режимі офлайн.

8. English Listening Step by Step (Android)

Близько 800 діалогів з розбивкою по рівнях, інтерактивними вправами після кожного запису, словником, можливістю вибрати американську або британську англійську, а також скласти свій словник. Безліч цікавих тем. Цей додаток – маст-хев для всіх, хто хоче відшліфувати свої Communication Skills.

9. English Daily Listening (Android)

Маса діалогів і списків найпопулярніших слів і виразів на різні теми. Цей додаток допоможе відчутно розширити словниковий запас і, звісно, поліпшити сприйняття англійської на слух разом з вимовою. А все, що ви слухаєте, можна водночас також і читати.

10. VOA English Listening: iOS / Android

Ще одна чкдова програма для прокачування аудіювання англійською. Правда, тут немає діалогів, зате є маса новин, подкастів і ток-шоу на теми розваг, науки, освіти та інші. До всіх аудіозаписів додається текст – на той випадок, якщо ви не почуєте якесь слово або фразу.

А всіх, хто готовий і хоче не лише слухати діалоги, а й спілкуватися, запрошуємо на наші курси розмовної англійської. Осінній набір добігає кінця. Поспішайте!