English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

  1. Головна
  2. Блог
  3. Як почати читати англійською

Як почати читати англійською

Как начать читать на английском

Усім нам відомо, як корисно читати англійською для підтримання гарного рівня та поповнення словникового запасу. Але починати це робити не так уже й у просто. Здається, неможливо отримувати задоволення від читання, коли ще так багато потрібно вивчити для розуміння. Як подолати власний страх і нарешті почати залучатися до англійського читання?

Для читання працює той же принцип, що і для перегляду фільмів: головне – читати те, що цікаво (а не супер-пупер філософську психологічну книгу, яку зараз модно перечитувати англійською). Для початку можна взяти адаптоване видання. Добре також починати читати книги одного автора, оскільки в них з однієї до другої повторюватимуться слова та вирази.

Головне – намагатися не перериватися, щоби зазирнути до словника на кожному слові, оскільки тоді це не читання, а напружені пошуки. Поступово, сторінка за сторінкою, мозок починає розпізнавати фрази і слова з контексту. І якщо спочатку може здаватися, що ви ледве розумієте третину того, що відбувається, цілком можливо, що до кінця книги ви вже будете розуміти, про що мова, нехай і не кожне слово.

Уже після прочитання одного розділу або навіть усієї книги можна обрати деякі ключові вирази та опрацювати їх з англомовним словником, щоби заповнити прогалини в розумінні контексту. Тим паче, що це гарний спосіб поповнення словникового запасу.

Читайте також: 5 онлайн-журналів, які допоможуть підтягнути свою англійську