Як почати читати англійською

Как начать читать на английском

Усім нам відомо, як корисно читати англійською для підтримання гарного рівня та поповнення словникового запасу. Але починати це робити не так уже й у просто. Здається, неможливо отримувати задоволення від читання, коли ще так багато потрібно вивчити для розуміння. Як подолати власний страх і нарешті почати залучатися до англійського читання?

Для читання працює той же принцип, що і для перегляду фільмів: головне – читати те, що цікаво (а не супер-пупер філософську психологічну книгу, яку зараз модно перечитувати англійською). Для початку можна взяти адаптоване видання. Добре також починати читати книги одного автора, оскільки в них з однієї до другої повторюватимуться слова та вирази.

Головне – намагатися не перериватися, щоби зазирнути до словника на кожному слові, оскільки тоді це не читання, а напружені пошуки. Поступово, сторінка за сторінкою, мозок починає розпізнавати фрази і слова з контексту. І якщо спочатку може здаватися, що ви ледве розумієте третину того, що відбувається, цілком можливо, що до кінця книги ви вже будете розуміти, про що мова, нехай і не кожне слово.

Уже після прочитання одного розділу або навіть усієї книги можна обрати деякі ключові вирази та опрацювати їх з англомовним словником, щоби заповнити прогалини в розумінні контексту. Тим паче, що це гарний спосіб поповнення словникового запасу.

Читайте також: 5 онлайн-журналів, які допоможуть підтягнути свою англійську