Знаки зодіаку в англійській і як їх зазвичай описують

zodiac

Кожен із нас чув про знаки зодіаку, а дехто захоплюється ними не на жарт і не може прожити жодного дня, щоб не прочитати свій гороскоп: раптом зробиш щось не так — і весь день піде на загладь 🙂

Хай там як, але планети та небесні стихії дійсно так чи інакше чинять вплив на наше життя. Люди кожного зодіакального знаку мають свої особливі риси, які впливають на наші особисті та робочі стосунки, настрій та ставлення до життя.

Тож дізнаймося, як назви знаків зодіаку перекладаються на англійську, а також які описові прикметники використовуються найчастіше в астрологічному портреті кожного знаку.

Назви знаків та їхнє позначення

Слово «зодіа́к» (зодіяк) походить від грецького ζῳδιακός κύκλος, яке дослівно означає «звірине коло». Зодіак — це шлях на небесній сфері, яким проходять Місяць та інші планети Сонячної Системи уздовж кола Сонця, що воно його проходить впродовж року.

Перші згадки про зодіак з’явилися ще у VII столітті до н.е. та містили 18 сузір’їв. За два століття кількість сузір’їв зменшилася до 12, і кожне з них пов’язали з певним звіром або образом:

zodiac signs ukr

Чотири астрологічні стихії

Усі 12 знаків розділяються на чотири групи залежно від їхніх спільних ознак:

Вогонь (fire [‘faɪə]) — Овен, Лев, Стрілець:

 • компанійські — communicative [kə’mju:nɪkətɪv], sociable [‘səuʃ(ɪ)əb(ə)l]
 • дружні — friendly [‘frendlɪ], amiable [‘eɪmɪəb(ə)l]
 • легко прилаштовуються до обставин — adaptive [ə’dæptɪv]

Повітря (air [eə]) — Близнята, Терези, Водолій:

 • оптимістичні — optimistic [‘ɔptɪ’mɪstɪk], eupeptic [ˈju:peptic]
 • сміливі — courageous [kə’reɪʤəs], brave [breɪv]
 • сильні — strong [strɔŋ], powerful [‘pauəf(ə)l]

Земля (earth [ɜ:θ]) — Телець, Діва, Козеріг:

 • практичні — practical [‘præktɪk(ə)l], shrewd [ʃru:d], materialistic [məˌtɪəriə’lɪstɪk]
 • віддані — devoted [dɪ’vəutəd], loyal [‘lɔɪəl]
 • тверді — determined [dɪ’tɜ:mɪnd], steady [‘stedɪ]

Вода (water [‘wɔ:tə]) — Рак, Скорпіон, Риби:

 • емоційні — emotional [ɪ’məuʃ(ə)nəl], affective [ə’fektɪv]
 • інтуїтивні — intuitive [ɪn’tju:ɪtɪv], visceral [‘vɪs(ə)rəl]
 • чутливі — sensitive [‘sensɪtɪv], susceptible [sə’septəb(ə)l]

Опис знаків

А зараз до найцікавішого! Як гадаєте, який знак найкращий? Так, звісно, ваш 😊 Нумо, почитаймо.

Перший знак зодіаку, Овен (Aries), любить бути номером один. Природно, цьому динамічному вогняному знаку не чужа конкуренція. Сміливі (brave) й амбітні (ambitious), Овни з головою пірнають навіть у найскладніші ситуації, і вони подбають про те, щоби завжди бути на висоті!

Який знак більше, ніж інші, бажає приймати тригодинні ванни, полюбляє насолодитися розкішним (luxurious) масажем, а наприкінці ще й побалує себе вишуканим (exquisite) десертом? Звісно, Телець (Taurus)! Тельці вимогливі (demanding) до свого оточення, а також до близьких та підлеглих. Крім того, Телець, може бути впертим (stubborn), наполегливим (bull-headed), часто навіть конфронтаційним (confrontational). Але цьому знакові притаманні також і позитивні риси — Тільці можуть бути турботливими (caring), уважними (careful) і дуже надійними (reliable).

Ви коли-небудь були настільки зайняті, що хотіли б клонувати себе, щоб все зробити? Це, саме, про Близнюків (Gemini). Спонтанний (spontaneous), грайливий (playful) і чарівно непостійний (erratic), Близнюк керується своєю ненаситною цікавістю. Інколи він буває вкрай імпульсивним (impulsive), але спроможний швидко перемикатися і стає доброзичливим (friendly) та кмітливим (quick-witted).

Рак (Cancer) плавно перекочується між морем і берегом, що свідчить про його здатність існувати як в емоційній, так і в матеріальній сферах. Раки дуже інтуїтивні (intuitive), що досить відчутно проявляється в їхніх екстрасенсорних здібностях. Але, як і всі ракоподібні з твердим панциром, представники цього знаку є досить вразливими (vulnerable) та замкненими (self-contained). Щоби пізнати їх, потрібно встановити довіру.

Корисні слова та вислови

Пристрасний (passionate) і відданий (loyal) Лев (Leo) полюбляє грітися у променях слави та вшановувати … самого себе 😊 Леви жваві (vivacious), театральні (theatrical), запальні (fiery) та часто є лідерами, але це не заважає їм бути також по-королівськи щедрими (generous), відданими (faithful) та допомагати іншим.

Діви (Virgo) логічні (logical), практичні (practical) та систематичні (systematic) у своєму підході до життя. Вони — перфекціоністи (perfectionists), які старанно вдосконалюють свої навички завдяки постійній практиці. Вони також дбайливі (attentive), послідовні (consistent) та уважні (careful) до людей, які їм не байдужі.

Терези (Libra) — затишні (cosy) та доброзичливі (friendly). Представлені вагами, вони одержимі (obsessed) симетрією і прагнуть створити рівновагу в усіх сферах життя — особливо, у любовних відносинах. Також Терези розсудливі (well-balanced), чесні (honest) та тактовні (graceful).

Невловний (elusive) і таємничий (mysterious), Скорпіон (Scropio) є одним із найскладніших та динамічних (dynamic) знаків зодіаку. Він використовує свою емоційну (emotional) енергію для здобуття мудрості як у фізичній, так і в невидимій сферах, і часто має екстрасенсорні (extrasensory) здібності. Люди цього знаку також бувають жорстокими (cruel) та полюбляють будувати навколо себе стіни, але це не заважає їм робити правильні речі та забезпечувати гарне життя для своїх близьких.

Корисні статті, відео, слова та вислови

Представлені лучником, Стрільці (Sagittarius) є дуже жадібними до знання (inquisitive). Вони залюбки поринають у географічні (geographical), інтелектуальні (intellectual) та духовні (spiritual) пригоди. Стрільці схильні чинити опір обмеженням, інколи перетворюючись на бунтарів. Вони також жадають постійної уваги та прагнуть бути незалежними (independent).

Для Козерога (Capricorn) найцінніший ресурс — це час. Він підіймається горою прямо на вершину і знає, що єдиний спосіб досягти успіху — бути терплячим (patient), наполегливим (perseverate) і відданим (dedicated). Козероги зазвичай дотримуються жорсткої дисципліни (hard discipline) і можуть бути песимістичними (pessimistic) та осудливими (judgemental) щодо інших. Вони також практичні (practical) та схильні насолоджуватися простими втіхами в житті.

Інноваційний (innovative), прогресивний (progressive) і безсоромно революційний (revolutionary), Водолій (Aquarius) є найбільш гуманітарним (humanitarian) астрологічним знаком. Водолії — творчі (creative) та розумні (clever) особистості, що прагнуть зробити світ кращим. Їхній найгірший страх — це вважатися нічим не примітними (unremarkable).

Риби (Pisces) є найінтуїтивнішим (the most intuitive), чутливим (sensitive) і чуйним (empathetic) знаком з усього зодіаку. Їхнім символом є дві риби, що пливуть у протилежних напрямках, що символізує постійний поділ уваги Риб між фантазією та реальністю. Також Риби творчі (creative), винахідливі (imaginative) та легко пристосовуються до свого оточення.

шуточный гороскоп на 2022 год

Зодіакальний гороскоп на 2022 рік

Не очікували? Ми пропонуємо свій жартівливий гороскоп на 2022 рік. Хоча хтозна: можливо дещо з цих прогнозів і справдиться. Розповісте нам потім?

Овни! У 2022 році у вас з’явиться можливість проявити свою амбітність! Що це буде? Робота? Навчання? Еміграція? Та чи вистачить вам сміливості та снаги скласти міжнародний іспит? Можливо, варто замислитися врешті, чи не пройти курси підготовки до IELTS?

Тельці! Ваша впертість та наполегливість разом із турботливістю роблять вас чудовим начальником. Очікуєте підвищення в новому році? Тоді подбайте про те, щоби ваша ділова англійська також була на висоті!

Близнюки! Ваша спонтанність та грайливість іноді заважають вам доводити справи до кінця? Цього року вам вдастся взяти справи у свої руки! Якщо відчуваєте, що класичні курси англійської — для вас занадто велике навантаження, саме час спробувати дещо новеньке — курси англійської без домашки!

Раки! Можливо, у новому році ви знайдете нову близьку за духом людину! Але для цього доведеться навчитися досить влучно висловлюватися та щиро говорити про свої почуття. Якщо ви до цього готові, чекаємо на наших курсах розмовної англійської!

Леви! У 2022 році у вас буде нагода додати до своїх перемог ще одну. Ми не можемо точно вказати вам, що це буде, але точно радимо придивитися до Кембриджських іспитів відповідного  рівня. Це вам точно буде до снаги!

Діви! У новому році ви досягнете нового рівня досконалості. Можливо, у цьому вам допоможе курс англійської, скерований на лексику та граматику — якраз для тих, хто не готовий миритися з прогалинами в знаннях.

Треба підтягнути англійську?

Терези! Ваша доброзичливість, чесність та тактовність обов’язково знайдуть вам нових прихильників вашої особи у 2022 році. Не зволікайте можливістю познайомитися з новими людьми на наших клубах англійської вихідного дня.

Скорпіони! Зорі нам підказують, що в новому році ви можете знайти нові застосовування своїм вийнятковим талантам і нові можливості поглянути на себе з іншого боку. Що саме це буде — ми не скажемо. Але, можливо, час здобути один із Кембриджських іспитів? Не забудьте добряче до них підготуватися — деякі питання досить підступні.

Стрільці! Ваша жага до знань підштовхне вас у новому напрямку. Подорож? Навчання? Ми не скажемо точно, але, можливо, вас зацікавить програма самопідготовки до IELTS Academic — після складання такого іспиту вам буде до снаги курс у будь-якому англомовному виші.

Козероги! Ваша наполегливість, відданість та дисциплінованість принесуть чимало приємних плодів у 2022 році. Ви — саме та людина, яка спроможна досягти вершин, завзято відвідуючи наші класичні курси англійської для дорослих та користуючись усіма доступними в нашому центрі перевагами.

Водолії! У новому році на вас чекає новий челендж, але він буде приємним, адже буде вам до снаги! Як щодо того, щоби вигадати нове застосування вашим знанням англійської? Що це буде? Ділова чи юридична англійська? Ваша англійська може знайти застосування в несподіваних сферах!

Риби! Готові до творчого прориву? Саме це, ймовірніше, очікує вас у 2022 році. Радимо сміливо звертатися до старих та нових джерел натхнення та підтримки з допомогою англомовних книжок. До речі, ви знаєте, що наші студенти можуть брати англомовну літературу в нашій бібліотеці безкоштовно? Завітайте якось до офісу 32!

Сподіваємося, що читати про знаки зодіаку було не тільки цікаво, але й корисно. Хоча, в принципі, неважливо, вірите ви в зодіак, чи ні — англійські прикметники, що змальовують знаки зодіаку, вам точно стануть у пригоді 🙂

See ya!

Що ще почитати: Як поздоровляти з Новим роком і Різдвом англійською?