Що почитати англійською, якщо ваш рівень Upper Intermediate

Книги для Upper Intermediate

Час, проведений в транспорті, поки ви їдете на роботу, можна провести з користю. Можна слухати улюблені аудіокниги англійською, а можна читати твори відомих авторів, які підійдуть усім, хто знає англійську на рівні Upper Intermediate і вище.

Great Expectations, Charles Dickens (Великі сподівання, Чарльз Діккенс)

Роман Чарльза Діккенса критикує бездушність та відсутність людяності у аристократів-багатіїв. Аби чітко показати їхні вади, на противагу їм він показує молодого хлопця-сироту Філіпа Пірріпа (Піпа). Юнак має великі сподівання, хоче стати частиною “особливої” групи людей, долучитися до аристократів. Однак будучи чесним і безкорисливим він не може знайти свого місця серед цієї зграї.

Діккенс думав навіть трагічно закінчити цей роман, однак вирішив повернути сюжет інакше. Цікаво, корисно, радимо читати в оригіналі.

The Fault in Our Stars, John Green (Провина зірок, Джон Грін)

Роман американського письменника Джона Ґріна покорив сере він показав у книзі, а потім в однойменному фільмі, розчулила не одного прихильника.

Історія розповідається від імені 16-річної дівчини з раком. Аби розвеселити доньку зі страшним діагнозом і дати їй шанс знайти друзів, батьки змушують її відвідувати групу підтримки підлітків з подібними діагнозами.

Гейзел там знайомиться із колишнім 17-річним баскетболістом, який повністю перевертає її життя. Як це любити, ніби сьогодні останній дань, як це перетворити можливо останній день життя у безкінечність, та як це перестати боятися забуття і віддатися коханню — про це розповідає Грін.

Eat, Pray, Love, Elizabeth Gilbert (Їсти, молитися, кохати, Елізабет Ґілберт )

Мабуть усі дивилися однойменний фільм Їсти, молитися, кохати, та мало хто знає, що роман Елізабет Ґілберт — це історія її особистого падіння і розчарування, її рішення та пошуків, її спроб знайти себе.

Головна ідея роману — це навчитися все робити свідомо, бути в тому моменті та в тому місці, де ти є зараз. Вчитися їсти і насолоджуватися цим в Італії, молитися в Індії, кохати на Балі.

Книга допоможе не лише поповнити словниковий запас, а й змушує про всяк випадок перевірити, чи правильним шляхом ви йдете.

To Kill a Mockingbird, Harper Lee (Убити пересмішника, Гарпер Лі)

Книга досить складна для читання, але навіть не граматично чи лексично, а морально. Увесь сюжет крутиться навколо судової справи, де батько-удівець Аттікус Фінч захищає темношкірого Тома Робінсона, якого звинувачують у зґвалтуванні молодої білої дівчини.

Аттікус доводить, що саме дівчина, у якої не було ані друзів, ані коханого, домагалася Тома, це побачив її батько та побив доньку. Навіть довівши, що свідки обвинувачення брешуть, Томові виносять обвинувальний вирок. Ця книга про рівноправ’я, про благородність і несправедливість, расизм і сміливість.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про 10 сайтів з безкоштовними аудіокнигами англійською.