Англійська з дітьми вдома: як правильно організувати навчання

как учить английский с детьми

Якщо ви, як і всі батьки, хочете навчити дитину англійській, звісно, краще віддати її на хороші курси. Наприклад, у нашому освітньому центрі, сертифікованому мовним департаментом Кембриджського університету. Дізнатися більше про програму навчання дітей англійській і наших викладачів можна в розділі Англійська для дітей.

Але можливостей для самостійного безкоштовного вивчення англійської для дітей теж вистачає. Це онлайн-програми, ігри, мультфільми та пісні англійською. З їх допомогою ви зможете займатися з дітьми на початкових етапах або додатково для регулярної практики.

Cambridge English

На сайті департаменту англійської мови Кембриджського університету зібрані поради для батьків з навчання дітей англійській, кумедні ігри, відео та онлайн-активності для дітей. Рівні англійської – від самого початкового: Pre-A1, A1, A2.

Ще 2 чудові дитячі ігри від Cambridge English ви можете знайти прямо на нашому сайті.

BBC: CBeebies

Один з найпопулярніших і найкращих у світі онлайн-ресурсів для вивчення англійської від британського медіа-гіганта BBC. У дитячому розділі представлені інтерактивні ігри з кумедними англомовними персонажами, пісеньки, яким можна підспівувати і вчити цифри та інші прості слова, та відео.

как учить английский с детьми

British Council: LearnEnglishKids

На сайті Британської ради ви знайдете безліч онлайн-активностей, відео, аудіо, цікавих тестів та ігор зі словами і не тільки – для розвитку всіх мовних навичок у дітей: читання, письма, аудіювання та говоріння, а також для розширення словникового запасу. В окремому розділі для батьків – поради, матеріали для завантаження для занять з дітьми та посилання на корисні мобільні додатки.

Vocabulary

Цілий сайт з іграми для вивчення нових англійських слів та алфавіту! Кросворди, ігри на вставку пропущених букв і навіть вивчення сленгу. Дивіться та обирайте самі.

ESL Games +

Безліч ігор і навчальних відео, а також матеріалів для завантаження, друку та вивчення англійської разом з дітьми. Зокрема флеш-картки для ефективного запам’ятовування нових слів.

как учить английский с детьми

ТОП-10 дитячих пісень англійською

З пісеньками діти можуть вивчити алфавіт, цифри та безліч нових слів зі словникового запасу початківця. Наприклад, назви кольорів, частин тіла, членів сім’ї, тварин і предметів одягу. А ще навчаться правильній вимові.

Що найцікавіше – дітки навіть не помітять, що навчаються. Вони будуть підспівувати улюбленим мультяшним героям і запам’ятовувати все автоматично! Слухайте кращі дитячі пісеньки англійською на нашому сайті.

Мультфільми та відеоуроки для дітей

Ще один спосіб непомітного вивчення англійської – це, звичайно, мультфільми! Цілі серіали про інопланетян, які вивчають англійську, щоб спілкуватися з людьми, про дітей і їхніх вихованців, тварин – любителів йоги та інших веселих персонажів. Дивіться в добірці ТОП-5 навчальних мультсеріалів для дітей англійською.

Але це ще не все. На нашому сайті в розділі English for Kids ви знайдете поради, як вивчити з дітьми алфавіт, як навчити їх не боятися іспитів та інші корисності від наших викладачів.

Бажаємо вашим діткам ефективного і цікавого вивчення англійської!