Найкращі мультсеріали англійською

мультфильмы на английском

Діти просто обожнюють мультики! Тому вчити англійську з мультфільмами їм точно сподобається. Більш того, вони навіть не помітять, як вчаться. Дивитись мультики краще без перекладу. Слова в них найпростіші та всі значення зрозумілі з контексту. Користь: нові слова та вирази, розвиток навичок сприйняття англійської мови на слух і вимови. Просто попросіть дитину повторювати вголос слова та фрази за героями цих мультфільмів! Результат порадує і вас, і діток.

1. Gogo Loves English

Цілий мультсеріал із 39 епізодів про інопланетного дракончика Гого. Він прилетів на землю та хоче вивчити англійську, щоб спілкуватися з новими друзями. Кожна серія присвячена новій темі англійської для найменших студентів. Наприклад, знайомство й вітання, кольори, тварини, числа, час, їжа, одяг та інші.

Діалоги героїв супроводжуються субтитрами, так що водночас дітки зможуть вивчити, як пишуться всі слова.

2. BBC: Muzzy

Ще один мультсеріал про інопланетного гостя, який вивчає англійську. Мультики про Маззі знімають BBC, а перша серія вийшла аж у 1986 році – спеціально для діток з різних країн, які хочуть вчити англійську. Сьогодні це ціла освітня мовна платформа, де діти можуть вивчати не тільки англійську, але й 6 інших мов: іспанську, французьку, італійську, німецьку та навіть корейську і китайську.

3. English Singsing

48 відео-уроків англійської для дітей в мультяшному форматі. Герої мультика вітаються, знайомляться, малюють, грають, запитують і розповідають, як у них справи, чи є в них домашні тварини та які кольори вони люблять, і спілкуються на інші дитячі теми. Кожне відео супроводжується субтитрами англійською, а в кінці уроку діткам пропонують самим промовити вголос фрази з нового епізоду.

4. Crawford the Cat

Коли найперші слова і фрази дітки вже вивчили разом з Гого, Маззі та героями English SingSing, можна переходити на наступний рівень із більш складними реченнями. Котик Кроуфорд в своєму мультсеріалі з 28 епізодів не лише навчить діток говорити та будувати речення англійською, але й розповість про те, як важливо робити зарядку, чистити зуби, мити руки, складати на місце іграшки та багато іншого.

5. Appu – the Yogic Elephant

Ще один мультсеріал для більш просунутих маленьких учнів – про милого слоненятка Аппу, його подружку Ніну та її собачку Тигра. Друзі весело проводять час у джунглях, разом потрапляють в цікаві пригоди та займаються йогою. Аппу відкриває в собі суперздібності та потроху вчиться використовувати їх, щоб робити добро.

Як ще вчити можна англійську з дітьми, щоб їм було цікаво? Спробуйте слухати пісеньки англійською та підспівувати або пограти з дітками в ці ігри!