16 класних виразів з серіалу від Netflix “Never Have I Ever”

Never-Have-I-Ever

Коли я була маленькою, мій тато хотів, щоб я була відомою біатлоністкою, а я ненавиділа лижі (to hate skiing) і мріяла про сноуборд (to be crazy about snowboarding). Виросла, спробувала, закохалася (to fall in love, to lose one’s heart to). Коли мені було 17 років, я захопилася (to be involved with, to be keen on) творчістю іспанського архітектора Антоніо Гауді та мріяла побачити його роботи наживо. Кілька років тому я відсвяткувала свій день народження в Барселоні та побачила збудований ним храм Святого Сімейства, Саграда де Фамілія. А знаєте, чому всі дива мають збуватися? Усе просто. По-перше, ви дуже хочете спробувати щось нове та таке особливе для вас. По-друге, ви щиро вірите, що ваша мрія рано чи пізно стане реальністю (to come true).

NEVER HAVE I EVER

Героїня сьогоднішнього випуску щиро вірить, що все задумане нею здійсниться, незважаючи на всі смішні ситуації та пригоди, у які вона потрапляє (to run into, to find oneself in) із серії в серію серіалу “Never Have I Ever” від Netflix. Цілих десять серій, цілих десять історій про Деві (Майтреї Рамакрішнан). Деві родом (to be originally from) з Індії та навчається в старшій школі в американському містечку. Головна героїня проживає смерть батька, сама про те не здогадуючись. Вона перенесла багато болісних моментів (traumatic moments) у минулому, але з надією дивиться у своє майбутнє. Школярка має багато захоплень (interest, crush), одне із яких – Пакстон (Даррен Барнет), найпопулярніший хлопець серед старшокласниць. Деві всіма правдами й неправдами (by hook or by crook) намагається завоювати його прихильність (to engage somebody’s heart). Дівчинка допомагає йому з домашнім завданням, намагається подружитися з його друзями та сестрою і здобути популярність у школі.

Never Have I Ever

Деві має особливу суперсилу: вона щира (hearty, sincere) у всьому, що б вона не робила. Сварки з друзями та мамою, пригоди на кожному кроці, болючі спогади про тата – усі моменти її життя стануть близькими і для вас. Основний слоган серіалу, на мою думку: “Будь справжнім, не зраджуй собі!”. А ще серіал має особливу рису (a distinctive feature), яку ви теж помітите відразу. У кожній серії звучить голос за кадром (a voiceover). Це голос Джона Патріка Макінроя-молодшого, американського професійного тенісиста. Він – реальна особа та колишня перша ракетка світу, який і є оповідачем серіалу. Джон відіграє важливу роль (to be essential to) в картині, яку саме – ви дізнаєтеся, коли подивитеся серіал.

Грудень – це той період, коли ми починаємо загадувати бажання на наступний рік, планувати та втілювати (to implement) нові ідеї, аналізувати все, що було зроблено, та вірити в магію новорічної ночі. Фразу “Never Have I Ever” ми можемо вже почати проговорювати вголос, як магічне заклинання, тому що саме так можна зрозуміти, чого ж ми дійсно хочемо. Деві чекає особливе майбутнє, а нас чекає ще один сезон серіалу, зйомки якого почалися в липні, 2020 року. Покататися на ковзанах уперше, спробувати апельсиновий капучино, купити светр з оленями чи просто бути щирим із собою та близькими не тільки в новорічну ніч, але весь наступний рік. Отож від сьогодні крок за кроком пробуємо щось нове, дивимося серіал та чекаємо новорічних див. Щиро, по-справжньому – і все буде!

Що ще почитати: Leonardo DiCaprio – герой нашого часу.

Бажаєте спробувати навчатися онлайн?